برو به محتوای اصلی
محدثه میرحسینی
کارشناسی میکروبیولوژی
۲ سال پیش پرسیده شده

چه پیش‌شماره‌هایی مربوط به رایتل است؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربه‌تون رو به اشتراک بگذارید!

چه پیش‌شماره‌هایی مربوط به رایتل است؟

اپراتور رایتل چند تا پیش‌شماره داره که هر کدوم شرایط و ویژگی‌های خاص خودشون رو دارن:

  • پیش شماره 0920: این پیش‌شماره مربوط به سیم کارت دائمی رایتل هست. این سیم‌کارت به شما خدمات زیادی رو ارائه میده از جمله اینترنت پرسرعت، کنفرانس صوتی و پیام چند رسانه‌ای، خدمات ارزش افزوده و... همینطور شما می‌تونین به راحتی صورتحساب خودتون رو پرداخت کنین، هم به روش‌های متداول پرداخت و هم از طریق پرتال مدیریت حساب کاربری رایتل. لازم به ذکر هست که بگم سقف اعتبار مجاز دوره‌ای (دو ماهه) برای سیم‌کارت‌های دایمی رایتل 60 هزار تومن هست.
  • پیش شماره‌های 0921 و 0922: این پیش شماره‌ها مربوط به سیم‌کارت اعتباری رایتل هستن. این سیم‌کارت هم مثل سیم‌کارت دائمی رایتل به شما خدمات زیادی رو ارائه میده از جمله اینترنت پرسرعت، کنفرانس صوتی و پیام چند رسانه‌ای، خدمات ارزش افزوده و... مواردی که در مورد این سیم‌کارت می‌شه گفت این هست که قیمت کمتری نسبت به سیم‌کارت دائمی داره، به میزان دلخواه خودتون می‌تونین سیم‌کارت رو شارژ کنین، از تمام خدمات شبکه رایتل می‌تونین استفاده کنین و روی هزینه‌های ارتباطی خودتون راحت‌تر می‌تونین کنترل داشته باشین.
  • پیش شماره 0921: این پیش شماره مربوط به سیم‌کارت دیتای رایتل هست. این سیم‌کارت مخصوص دسترسی به اینترنت پرسرعت و خدمات انتقال داده هست، علاوه بر این از قابلیت دریافت و ارسال پیام کوتاه و پیام چندرسانه‌ای هم برخورداره. مواردی که می‌تونین از این سیم‌کارت استفاده کنین در انواع مودم‌های نسل‌های جدید ارتباطی (دانگل و رای‌فای)، انواع تبلت‌های نسل‌های جدید ارتباطی، کامپیوترهای شخصی و قابل حمل (لپ‌تاپ) و تمام دستگاه‌هایی که قابلیت اتصال به شبکه رایتل رو دارن هست.