برو به محتوای اصلی
ناشناس
۵ سال پیش پرسیده شده

سایت دیوار بهتره یا شیپور؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربه‌تون رو به اشتراک بگذارید!

ناشناس

تنها مزیت دیوار تعداد بیشتر کاربراشه که اونم به خاطر اینه که سایت کافه بازارم مال خودشونه و حمایتش میکنن و اگرنه از نظر ux و ui در مقابل شیپور حرفی برای گفتن نداره. سرعت پاسخگویی در شیپور بسیار بالاست در صورتی که برای دیوار باید چندین ساعت منتظر بمانی. از اون بدتر درست جوابگو نیستند به عنوان مثال کافیه گروه آگهی رو اشتباه بزنی اجازه نمیدن که بتونی ویرایش کنی. در جا آگهی تو پاک میکنن. 

منطقه بندیاشم که مسخرس فقط میتونی مرکز استان رو انتخاب کنی مثلا شما یه خونه داری تو شهر فومن گذاشتی برا فروش مجبوری بزنی رشت. 

حمیدرضا متقیان
مهندس نرم افزار، مدیر محصول

برای مقایسه دو محصول نرم‌افزاری مشابه باید فاکتورهای مختلفی رو در دو وجه Business و Technical محصول مقایسه کرد. ذکر جزئیات در هر وجه نیاز به تحلیل داره ولی نظر شخصی من متناسب با برآیند نسبی این دو وجه، سایت دیوار فاصله نسبتاً زیادی با شیپور در حال حاضر داره. به این امید که شیپور هم بتونه نقاط ضعفش رو پوشش بده. مسلماً هر چه میزان رقابت در یک حوزه بیشتر باشه به نفع مصرف‌کننده نهایی خواهد بود.

قطعا دیوار

رابط کاربری بهتری داره

ناشناس

هر دو خوبند اما دیوار بهتره چون آگهی و کاربریش بیشتره.

سعید نعمتی
تکنسین و مشاور شبکه و فناوری اطلاعات ، استارت آپر و ایده پرداز

هردو شبیه به هم هستند اما دیوار از محبوبیت بالاتری برخوردار هست. دیوار آگهی‌های بیشتری دارد و بازدید کنندگان بالایی دارد.

احمدرضا دوستی
برنامه نویسی تحت وب

دیوار تجربه کاربری بهتری داره ولی تنها یه ایراد داره که بهتره مثل شیپور گزینه‌ای برای «همه ایران» داشته باشه که بشه بعضی از آگهی‌ها رو در تمام ایران سرچ کنیم.

حسین شوشتری
مدیرعامل شرکت شایگان

دیوار

چون هر وقت توش آگهی بگذاری بارها باهات در خصوصش تماس گرفته میشه اما توی شیپور انگار کسی نیست! سوت و کوره!

حسن

به نظر من دیوار به دلیل تعدد آگهی بهتره.

محسن

امروز دنبال خودرو می‌گشتم دیدم که سایت دیوار امکان جستجو در کل ایران رو نداره ولی سایت شیپور با جزئیات خوب آن هم در کل ایران امکان جستجو دارد.

یکی دیگر از امکانات بسیار بسیار مفدی شیپور که برتری اون نسبت به دیوار محسوب می‌شود این است که زمان عضویت آگهی‌دهنده در آن ثبت شده که این موضوع را می‌توان یکی از ملاک‌های اصالت و کلاه‌بردار نبودن آگهی دهنده قرار داد.

مهدی بیرم

دیوار

ابراهیم

فقط دیوار