برو به محتوای اصلی
حسین کوهساری
مربی، بنیان‌گذار و شتاب‌دهنده کسب‌وکارهای نوپا
۵ سال پیش پرسیده شده

آیا در آینده شاهد تبلیغات در جواب‌کو خواهیم بود؟ اگر بله به چه شکل؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربه‌تون رو به اشتراک بگذارید!

سیاوش محمودیان
بنیانگذار جواب‌کو

تا این لحظه نهایت سعیمان را کردیم تا هیچ تبلیغاتی در جواب‌کو نمایش داده نشود و درآمد جواب‌کو برای بهبود این سرویس از راه‌های دیگر مانند فروش نسخه سازمانی باشد.

در آینده هم همین سعی را خواهیم کرد، با یک استثنا. در صورتی که روش مناسبی پیدا کنیم که تبلیغات برای کاربران مزاحمت ایجاد نکند و در جهت پاسخ به سوالشان باشد و در عین حال باعث ایجاد درآمد برای افرادی که محتوای باکیفیت ایجاد می‌کنند شود، امکان دارد این کار را انجام دهیم.

به عنوان مثال به زودی امکان جدیدی با نام اتاق‌های پرسش و پاسخ لانچ خواهد شد که به کاربران اجازه می‌دهد صاحب یک صفحه مخصوص خودشان با محتوا و فید اختصاصی خودشان باشند. امکان شخصی‌سازی برخی قسمت‌ها هم وجود خواهد داشت. مثلا یک کلاس درس می‌تواند اتاق داشته باشد، و یا یک شخص که در اینستاگرام به فروش محصولات دست‌سازش می‌پردازد می‌تواند در جواب‌کو با ایجاد یک اتاق به مشتریانش پاسخ‌گو بوده تا یک سوال را چندین بار جواب ندهد.

صاحبان اتاق‌ها امکان دعوت نمودن افراد دیگر از طریق ایمیل را خواهند داشت. به احتمال زیاد به این افراد امکان قرار دادن تبلیغات در سوالاتی که در اتاقشان ایجاد شده را خواهیم داد.

این امر باعث تشویق افراد برای ایجاد محتوا و اتاق خواهد شد و در مجموع با هدف جواب‌کو که بالاتر بردن سطح دانش و فرهنگ فارسی‌زبانان است، هم‌راستا می‌باشد.