برو به محتوای اصلی
حامد
آزاد-مترجمی
۳ سال پیش پرسیده شده

کجای تهران خانه بخرم تا در آینده بتوانم سود فراوان از فروشش داشته باشم؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربه‌تون رو به اشتراک بگذارید!

شهرک غرب به دلیل آنکه هم دسترسی خوب به مناطق مهم و مختلف تهران دارد و هم اینکه از لحاظ تراکم هم چنان خیلی شلوغ نیست و از لحاظ اصول شهرسازی هم خیابان‌بندی منظم و اصولی دارد منطقه بسیار مناسبی هستش، از طرفی هم نرخ رشد ساختمان و تراکم جمعیت در آن نسبت به سایر مناطق شیب کمتری دارد یعنی عرضه از تقاضا معمولا پایین‌تر هستش.

آرزو نجفیان
دانشجوی کارشناسی ارشد طراحی صنعتی

به عقیده‌ی من اگر خونه رو به عنوان سرمایه‌گذاری دارید میخرید باید جایی باشه که اولا پیش فروش کنن و بعد اینکه جایی باشه که هنوز خیلی معروف و گرون نیست ولی در حال ساخت و ساز هست و امکانات زیادی داره به اون منطقه در آیند اضافه میشه. 

مثلا الان در غرب تهران هم قیمت‌ها پایین‌تره فعلا و هم دسترسی‌ها به جاده قزوین و فرودگاه‌ها و اتوبان‌های اصلی شهر خیلی خوبه. الان هم که همش دارن مراکز خرید بزرگ و شیک مثل ایران مال میسازن که میگن بزرگ‌تر از مال دبی قراره باشه و خب رو قیمت‌ها تاثیر میذاره. هواش هم خوبه چون به پارک‌های چیتگر و کن و... که راه‌های تنفس شهر هستن نزدیکه. 

مجموعه باملند هم که در غرب هست و واقعا محیط جالبی داره و همه امکانات رو داره و برج‌های تازه‌ساز و زیبایی داره که هر سال داره شلوغ‌تر و ساخت‌و‌ساز و آبادانی هم بیشتر داره میشه. 

سعید نعمتی
تکنسین و مشاور شبکه و فناوری اطلاعات ، استارت آپر و ایده پرداز

هیچ فرقی ندارد که در کجا ملک داشته باشید.

قیمت ملک که بالا برود برای همه تاثیر دارد.

باید متراژ مناسب خریداری کنید (80 الی 120 متر) که خیلی زود فروش بره و بقیمت هم به فروش بره و اگر آپارتمان بود طبقات پایین در بدون آسانسور و با آسانسور هم طبقات وسط.

و امکاناتی مثل پارکینگ و انباری هم باعث خوشفروشی میشود.

ناشناس

برای سرمایه‌گذاری بهتر است ملک کلنگی بخرید.

در ضمن منطقه ۵، جنت آباد شمالی و جنت آباد جنوبی تا این لحظه بهترین مناطق برای سرمایه‌گذاری می‌باشند.

علی ورزشی
توسعه دهنده شیرپوینت

منطقه گرمدره بهترین فرصت برای سرمایه‌گذاری مخصوصا سرمایه‌گذاری در واحد‌های تجاری هست به دلیل اینکه نسبت به کرج نزدیک‌تر هست به تهران از طرفی واحد‌های پیش‌فروش زیادی هست که فرصت خوبی برای سرمایه‌گذاری رو محیا میکنه. مخصوصا تو این زمان که شما می‌تونید بنا به نیاز خودتون طرح خونه رو مشخص کنید که مثلا دو واحد در یکی ساخته بشه برای شما. در کل در عرض یک سال اخیر حدود ۲۰ هزار نفر وارد این منطقه شدن و به دلیل کرایه‌های سنگین و سرسام‌آور تهران مخصوصا غرب تهران که به ازای هر قطره آبی که به دریاچه ریخته میشه ۱ میلیون میره روش. 

در کل سازنده‌های مختلفی اومدن سرمایه‌گذاری کردن و رشد این منطقه از نظر اونا تو آینده چند برابر خواهد شد. البته وقتی ارزش ریال پایین بیاد همه چی با هم گرون میشه ولی به هر حال برای کسایی که سرمایه اندکی هم دارن الان بهترین فرصت هست برای خرید. قبل از عید قیمت ملک تجاری ۳۰۰ اینا بود الان رو ۶۰۰ داره میچرخه. حتما به این منطقه سر بزنید.

آمار سوال

۴٬۶۴۹ نمایش
۳ دنبال‌کننده
۳ سال پیش پرسیده شده
آمار بازدید در این ماه