برو به محتوای اصلی
سیاوش محمودیان
بنیانگذار جواب‌کو
۵ سال پیش پرسیده شده

نسخه سازمانی جواب‌کو چه ویژگی‌هایی دارد و تفاوت‌های آن با نسخه معمولی جواب‌کو چیست؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربه‌تون رو به اشتراک بگذارید!

سیاوش محمودیان
بنیانگذار جواب‌کو

نسخه سازمانی جواب‌کو در واقع یک نسخه اختصاصی از جواب‌کو تحت دامنه یا زیردامنه شرکت شما و مطابق با برندینگ و استانداردهای مورد نظرتان می‌باشد.

به عنوان مثال شرکتی در زمینه گردشگری قصد ایجاد یک جامعه آنلاین دارد تا کاربران شرکتش بتوانند در ارتباط با گردش‌گری و مسافرت با هم به صورت پرسش و پاسخ تبادل نظر کنند. این شرکت می‌تواند به راحتی از نسخه سازمانی جواب‌کو جهت ایجاد این جامعه استفاده نماید.

کاربران و محتوا در نسخه سازمانی به صورت کامل از نسخه عمومی جواب‌کو مجزا بوده و حتی واحد پول مجازی می‌تواند مطابق با نیازهای شرکت تعیین شود. همانطور که شرکت‌ها جهت تولید محتوا با استفاده از بلاگ از سیستم‌های دیگر استفاده می‌نمایند، می‌توانند از جواب‌کو استفاده کرده و یک شبکه اجتماعی سوال و جواب یا یک جامعه آنلاین ایجاد کنند.

برخی از امکانات نسخه سازمانی جواب‌کو

جواب‌کو تحت زیردامنه شرکت

کافیست در تنظیمات DNS دامنه خود یک CNAME به domains.javabkoo.com۱۴۳ ایجاد کنید. سپس با خریداری نسخه سازمانی جواب‌کو می‌توانید یک نسخه از جواب‌کو را در آدرس ask.yourcompany.com۱۴۰ یا هر دامنه یا زیردامنه دیگری داشته باشید.

نام، لوگو، کلمات کلیدی و ظاهری مطابق با برندتان

به راحتی با چند کلیک می‌توانید برند شرکت خود را در جواب‌کو پیاده‌سازی کنید. در زیر چند نمونه از تنظیمات نسخه سازمانی را می‌توانید مشاهده کنید.

تنظیمات برند برای نسخه سازمانی
تنظیمات برند برای نسخه سازمانی

همینطور به سادگی می‌توانید با استفاده از جاوااسکریپت و CSS ظاهری متفاوت برای نسخه جواب‌کوی خود فراهم کنید.

امکان افزودن جاوااسکریپت و CSS اختصاصی در نسخه سازمانی
امکان افزودن جاوااسکریپت و CSS اختصاصی در نسخه سازمانی

علاوه بر این موارد امکان تنظیم شبکه‌های اجتماعی و بات تلگرام خود را نیز خواهید داشت.

تعیین قوانین و تنظیمات پول مجازی

در نسخه سازمانی امکان محدود کردن دسترسی برای اعضا و یا آزاد بودن آن برای عموم را خواهید داشت. همچنین می‌توانید تعیین کنید ثبت نام برای عموم آزاد باشد و یا تنها با دعوت‌نامه و یا تایید تیم مدیریت امکان‌پذیر باشد.

امکان فعال یا غیر فعال کردن واحد پول مجازی و تعیین نرخ این واحد نیز مقدور خواهد بود.

تنظیمات قوانین نسخه سازمانی
تنظیمات قوانین نسخه سازمانی

شناسایی یگانه (Single Sign-on)

در صورتی که در شرکت شما مشتریانتان حساب کاربری دارند، نیازی به ثبت نام مجدد آنها و یا لاگین کردن در نسخه سازمانی جواب‌کو وجود ندارد. شما با اضافه کردن چند خط کد و یا پیاده‌سازی پروتکل OAuth2.0 می‌توانید بدون ایجاد مزاحمت برای مشتریانتان آنها را در جواب‌کو لاگین کنید. یعنی در واقع مشتریان شما متوجه نمی‌شوند به یک سیستم دیگر وارد شده‌اند و نیاز به ایجاد چند حساب کاربری و یا کلمه عبور نخواهند داشت.

تنظیمات شناسایی یگانه و نمونه کد برای پیاده‌سازی آن در ۵ زبان برنامه‌نویسی مختلف
تنظیمات شناسایی یگانه و نمونه کد برای پیاده‌سازی آن در ۵ زبان برنامه‌نویسی مختلف

پنل مدیریت قدرت‌مند

نسخه سازمانی جواب‌کو دارای یک پنل مدیریت بسیار قدرت‌مند بوده که تمام سنجه‌های مختلف را در نمودار‌های مختلف نمایش داده و برای هر کدام از کاربرانتان یک پرسونا ایجاد می‌نماید.

پنل مدیریتی نسخه سازمانی و گزارش بخش‌های مختلف
پنل مدیریتی نسخه سازمانی و گزارش بخش‌های مختلف

بهینه‌سازی شده برای سئو (SEO)

در نسخه سازمانی جواب‌کو تمام استانداردهای سئو رعایت شده و با استفاده از آن می‌توانید بستری فراهم سازید تا کاربران شما در ارتباط با موضوع شرکتتان محتوا ایجاد کنند. یعنی به جای اینکه ویراستار شما به ایجاد وبلاگ‌های متعدد بپردازد می‌تواند وقتش را در ایجاد یک جامعه آنلاین در بستر جواب‌کو صرف نماید و با بزرگ‌تر شدن جامعه آنلاین کاربران شما روز به روز متحوای بیشتری در این بستر تولید خواهند کرد.

شبکه تبلیغاتی هدفمند

در نسخه سازمانی شما قادر خواهید بود بر اساس علاقه‌مندی‌ها، جستجوها و یا الگوهای استفاده کاربران از نسخه سازمانی، به آنها تبلیغات هدفمند و هوشمندانه نمایش دهید.

به عنوان مثال یک شرکت گردشگری می‌تواند زیر تمام سوالاتی که در ارتباط با یک شهر خاص می‌باشد، تبلیغات فروش هتل یا بلیط آن شهر را نمایش دهد.

با تبلیغات تعاملی جواب‌کو حتی می‌توان یک مرحله جلوتر رفت و به جای نشان دادن تبلیغات بنری، یک فرم جذب مشتری نمایش داد.

فرم دریافت مشخصات مشتری با توجه به موضوع سوال
فرم دریافت مشخصات مشتری با توجه به موضوع سوال

 و یا حتی یک ماژول از محصول شرکت خودتان را می‌توانید با توجه به مشخصات سوال و کاربر قرار دهید.

نمونه‌ای از نمایش یک ماژول شرکتی با توجه به موضوعات و تیتر سوال
نمونه‌ای از نمایش یک ماژول شرکتی با توجه به موضوعات و تیتر سوال

ادغام با سیستم‌هایی که هم‌اکنون از آنها استفاده می‌کنید

نسخه سازمانی جواب‌کو قابلیت ادغام با سرویس‌هایی مانند گوگل آنالیتیکس، تلگرام، اسلک، میکس‌پنل، متابیس و ده‌ها سرویس دیگری که در حال حاضر از آنها در شرکتتان استفاده می‌کنید را دارا می‌باشد.

نسخه سازمانی جواب‌کو چه ویژگی‌هایی دارد و تفاوت‌های آن با نسخه معمولی جواب‌کو چیست؟

همچنین با استفاده از API و مستندات جامع وب سرویس جواب‌کو می‌توانید نسخه سازمانی جواب‌کو را به سادگی در سرویس‌ها و حتی اپ موبایل خود پیاده‌سازی کنید.

مستندات وب سرویس (API) نسخه سازمانی جواب‌کو
مستندات وب سرویس (API) نسخه سازمانی جواب‌کو

زبان‌های مختلف

نسخه سازمانی جواب‌کو در زبان‌های مختلف از جمله فارسی، انگلیسی، ترکی استانبولی، و عربی موجود بوده و به سادگی می‌توان آنرا به زبان‌های دیگر نیز ترجمه نمود.

نمونه‌ای از نسخه ترکی استانبولی جواب‌کو
نمونه‌ای از نسخه ترکی استانبولی جواب‌کو

کاربران شما، محتوای شما

در نسخه سازمانی جواب‌کو، مالک تمام محتوای ایجاد شده شرکت شما خواهد بود و در هر زمانی می‌توانید از تمام محتوای ایجاد شده یک نسخه دریافت نموده و آنرا به هر بستر دیگری منتقل نمایید.

درخواست نسخه سازمانی

در صورتی که قصد ایجاد یک جامعه آنلاین برای شرکت خود دارید می‌توانید به sales@javabkoo.com۱۴۸ ایمیلی با عنوان «نسخه سازمانی» ارسال نمایید.