برو به محتوای اصلی
محمد رابط
سال گذشته پرسیده شده

چطور میشه اینترنتی به درآمد خوب رسید؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربتون رو به اشتراک بگذارید!

حسین کوهساری
مربی، بنیان‌گذار و شتاب‌دهنده کسب‌وکارهای نوپا

بستگی به مهارت، تخصص و علاقه شما متفاوت است. عمدتاً کسب و کارهای نو و یا با ساختاری مدرن شده قابلیت برنده شدن در بازار آنلاین را دارند و خود گرایش کاری مطرح نیست. همواره باید به نیاز جامعه توجه داشت و هر تهدیدی را به فرصت تبدیل کرد. اساساً لزوم کسب و کار آنلاین حتی می‌تواند بدون ارائه خدمات و به سبک واسطه‌گری انجام شود. مهم شیوه ارائه و خلق احساس نیاز در مردم است. البته استفاده از هم‌بنیان‌گذار، تبلیغات و جذب سرمایه می‌تواند کاتالیزر خوبی برای رشد سریع باشد. برای مثال دوستی را می‌شناسم که در حاشیه بهشت زهرا در تهران گلفروشی کوچکی داشت که به خاطر موقیت مکانی نامناسب دایره مشتریان کمی داشت. ایشان تمایل شدی به آنلاین کردن کسب و کار خود داشت. بعد از بررسی شرکت‌های فروش آنلاین گل زیادی رصد شد و دارای رقبای فراوانی بود. ضمناً موقعیت مکانی اطراف بهشت زهرا برای ارسال گل نامناسب بود و مسافت زیادی با مشتریان داشت. بعد از درک نیاز و مشورت با بنده حقیر کسب و کاری ایجاد شد که به صورت آنلاین خدمات ترحیم و گل‌آرایی مجالس و گل‌کاری و نگهداری از آرامگاه‌های خانوادگی ارائه داد. عمده فعالیت تبلیغاتی و جذب مشتری هم به ایرانیان خارج از کشور ارائه شد و چون دارای درگاه پی‌پال بود مبلغ سود حاصل با توجه به اختلاف ارز بسیار چشمگیر بود و کار به سرعت رشد کرد.

از دید بنده درک نیاز جامعه و ارائه خدمات و محصولی به عنوان اولین بودن به مراتب بهتر است تا این که بازار و یا صنفی پر مشتری را انتخاب نماییم با هزاران رقیب.

نیاز را خلق کنیم...

من عادت به جواب‌های کوتاه دارم واسه همین خیلی مختصر میتونم بگم. 

باید یک تخصص داشته باشی و به تخصص‌ات علاقه داشته باشی، بعد از طریق خلاقیت در حیطه تخصص تو اینترنت کار کنی.

یه پیج و صفحه‌ای بزنید که بازدیدکننده داشته باشه و از طریق تبلیغ گذاشتن درآمد کسب کنید، مثل این واینرهای فعال در اینستاگرام عرفان علیرضایی و...

و یا اینکه یه سایتی بزنید که تو اون تبلیغ نشون بدید و به ازای کلیک خوردن تبلیغاتتون درآمد کسب کنید.

میشه محصولات خودتون رو تو سایت‌های اینترنتی بفروشید مثل اینستاگرام و تلگرام و... و یا حتی مثل سایت‌های دیگه که امکان فروش ایجاد می‌کنند مثل سایت باسلام.۲۸

و یا حتی درآمد از طریق فروش محتوا یعنی مطالب آموزشی‌تون رو از طریق اینترنت به صورت فیلم بفروشید سایت‌هایی مثل متمم۲۷ و... ازین طریق درآمد کسب می‌کنند.

سوالات مرتبط

سوال مشابهی موجود نیست.

آمار سوال

۲۲۰ نمایش
۰ دنبال‌کننده
سال گذشته پرسیده شده
آمار بازدید در این ماه

سوال رو به اشتراک بگذار