برو به محتوای اصلی
پیمان گلدسته
Software Engineer
۴ سال پیش پرسیده شده

چرا فقط پرسش‌های خاصی تو جوابکو دارای سکه هستن؟ اگه هدف بالاتر بردن کیفیت جواب‌ها هست بهتر نیست که به همه سوالات تعمیم داده بشه؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربه‌تون رو به اشتراک بگذارید!

سیاوش محمودیان
بنیانگذار جواب‌کو

با توجه به اینکه هر سکه باید پشتوانه مالی داشته باشه، و این موضوع که جواب‌کو هیچ درآمدی در برابر ویزیت وبسایت نداره، در صورتی که تمام سوالات پولی باشند کنترل میزان پول در گردش داخل جواب‌کو و تطبیق آن با میزان درآمد جواب‌کو امکان‌پذیر نیست.

ما هر ماه درصدی از درآمد جواب‌کو که از نسخه سازمانی بدست میاد رو کنار می‌گذاریم و به صورت سوالات جایزه‌دار در جواب‌کو پخش می‌کنیم. هنوز این موضوع به صورت کامل پیاده‌سازی نشده و به زودی یک روند منظم‌تری خواهد داشت.

راه دیگه قرار دادن تبلیغات در جواب‌کو و جایزه‌دار کردن تمام سوالات (با مقدار سکه کمتر) و یا به اشتراک گذاشتن پول تبلیغات با پاسخ برتر هر سوال هست. ما در نظرسنجی که از ۳۰ نفر جمع‌آوری کردیم، اکثر افراد وجود نداشتن تبلیغات و تمرکز جوایز روی برخی سوالات رو انتخاب کردن.

لازم به ذکره در آینده وقتی میزان نقدینگی در داخل جواب‌کو بیشتر شه، امکان ایجاد سوالات پولی توسط تمامی کاربرانی که سکه کافی دارند (حداقل ۱۰ سکه) مقدور خواهد بود.

اگر پیشنهادی در ارتباط با نحوه ارائه سکه دارید، خوشحال می‌شیم در زیر همین پاسخ به صورت دیدگاه ذکر کنید.

سوالات مشابه

سوال مشابهی موجود نیست.

آمار سوال

۱۴۳ نمایش
۰ دنبال‌کننده
۴ سال پیش پرسیده شده
آمار بازدید در این ماه