برو به محتوای اصلی
۴ سال پیش پرسیده شده

من وقتی میخوام وارد ایمیل یاهو بشم رمز نمیخواد ولی Account key میخوام که به شماره تلفنم وصله، ولی متاسفانه من شمارمو گم کردم. ممنون میشم یکی کمکم کنه بگه چطوری میتونم باز کنم ایمیل یاهو رو؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربه‌تون رو به اشتراک بگذارید!

علی محمدپور
Senior Computer Network and Systems Engineer

معمولا این روش رمز دو عاملی، که هم می‌تواند به شماره تلفن اعلام شده پیامک دهد و هم می‌تواند از نرم‌افزار رمزساز یکبار مصرف استفاده شود، امکان این را دارد که برای دستگاه‌هایی که مورد اطمینان شما هستند از گزینه‌ی بخاطر بسپار و یا همان "این دستگاه مورد اطمینان هست" استفاده کرد. پس اگر شما قبلا از همچین گزینه‌ای در موبایل، در کامپیوتر شخصی و یا کامپیوتر محل کار خود استفاده کرده‌اید، می‌توانید با استفاده از رمز اول (ثابت) خود برای ورود به حساب کاربری اقدام کنید.

اگر کد پشتیبان دارید، می‌توانید از آن کدها برای ورود استفاده کنید. این کد باید قبلا از حساب کاربری خود تهیه شده باشد.

اگر در هنگام تنظیمات فعال‌سازی دو مرحله‌ای، شماره تلفن همراه دومی را از شما درخواست می‌کند. اگر آن شماره را به درستی اعلام کرده‌اید و هم اکنون به آن شماره دستری دارید می‌توانید درخواست ارسال به آن شماره را اعلام کنید.

اگر مراحل فوق برای شما امکان‌پذیر نیست، باید از قسمت فراموشی رمز عبور اقدام کنید و با پاسخ صحیح دادن به سوالاتی که در هنگام ساختن ایمیل اعلام کرده‌اید، امکان تغییر رمز ورود به شما داده می‌شود.

توضیحات فوق درخصوص رابط کاربری جی‌میل بوده است که عموما مشترک در سایر سرویس‌دهنده‌ها هست.

آمار سوال

۱٬۵۰۹ نمایش
۱ دنبال‌کننده
۲ بار پرسیده شده
۴ سال پیش پرسیده شده
آخرین بار ۴ سال پیش پرسیده شده
آمار بازدید در این ماه