برو به محتوای اصلی

برای گرفتن سرور سایت در مراحل ابتدایی چه شرکتی رو پیشنهاد میکنید؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جواب‌کو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجرباتتونو به اشتراک بگذارید!

حجت مردانه زاده
بنیان گذار افزونه ها دات کام - طراح و توسعه دهنده سیستمهای متن باز

واقعا نمیشه فرد یا شرکتی رو معرفی کرد چون هرکسی تجربه‌ی خاص خودش رو داره اصلا هم نمیشه به کوچک و بزرگ بودن شرکت توجه خاصی کرد. بطور مثال یک شرکتی که مبالغش بسیار بسیار بالاست و اکثر مشتریانش هم سایتهای دولتی هستند هرچند خیلی اسم در کرده باشه اما شاید برای در اختیار گذاشتن سرور مناسب برای راه‌اندازی سایت مورد نظرتون خیلی مفید و مثمر نباشه. یا حتی پشتیبانی با کیفیت و به معنای واقعی آن تایمی نداشته باشه. چون اساساً سایتهای دولتی یک ساعت و یک روز و چند روز قطعی فرق چندانی براشون نمیکنه چون کسب و کارشون رو هوا نیست!

بنده نمیدونم عنوان کردن نام سایتهایی که خودمون به شخصه تجربه داشتیم در اینجا به چه شکلی هست آیا تبلیغ حساب میشه یا خیر.

ولی در کل عرض میکنم که از هر مجموعه‌ای که قصد دریافت هاست مناسب رو دارید از کم شروع کنید. در بازه زمانی کوتاه مدت، یعنی کمترین حجم ممکن و برای یکماه. اوکی بود ادامه بدید/ تا بعد از 6ماه و یکسال به پایداری سرویسشون مطمئن شدید خب میتونید سرویسهای بالاتر و حتی مدت‌دار‌تر بگیرید.

۶
کاوه متمادی
مشاور تجارت الکترونیک و کسب و کار آنلاین

مهمترین معیار تو گرفتن سرور سایتتون پشتیبانی اون شرکت هست. بارها تجربه پشتیبانی بد رو داشتیم و ناچار به کوچ اجباری به سرور دیگر بودیم. به مشتری‌های کنونی آن شرکت هم توجه کنید و حتی ازشون سوال کنید درباره کیفیت و پاسخگویی شرکت ارائه‌دهنده‌ی سرور.

۴