برو به محتوای اصلی
ناشناس
۴ سال پیش پرسیده شده

آیا امکان بازنشر مضمون یا اصل سوالات و پاسخهای مطرح شده در جواب‌کو بصورت کامل و یا مفهوم امکان‌پذیر هست یا خیر؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربه‌تون رو به اشتراک بگذارید!

سیاوش محمودیان
بنیانگذار جواب‌کو

با توجه به قوانین استفاده از جواب‌کو وقتی یک کاربر محتوایی را در جواب‌کو منتشر می‌کند، باید حتما یا مالک آن محتوا باشد، یا اجازه انتشار آنرا با توجه به قوانین ناشر داشته باشد.

همچنین با پذیرفتن قوانین استفاده از جواب‌کو کاربران قبول می‌کنند که محتوایی که در جواب‌کو منتشر می‌شود به صورت غیرانحصاری بوده و امکان انتشار آن در ایمیل‌های هفتگی جواب‌کو یا توسط کاربران دیگر در جواب‌کو امکان‌پذیر است.

از سوی دیگر طبق قوانین جواب‌کو به اشتراک گذاشتن محتوا در سایت‌های دیگر با ذکر منبع و لینک به صفحه‌ای که محتوا از آن برداشته شده بلامانع می‌باشد. پس تا زمانی که لینک به صفحه سوال یا پاسخ وجود داشته باشد می‌توانید محتوا را به هر نحوی بازنشر کنید. 

به عنوان مثال این پست که در وبنا منتشر شده۱۸۲ نمونه‌ای از یک بازنشر می‌باشد که قوانین بازنشر جواب‌کو را کاملا رعایت کرده.

لازم به ذکر است، طبق قوانین جواب‌کو افراد امکان حذف پاسخ‌های خود را دارند و پس از حذف شدن پاسخ توسط کاربر، جواب‌کو دیگر اجازه انتشار آن محتوا را ندارد، ولی در صورتی که محتوا در خارج از سامانه جواب‌کو انتشار پیدا کرده باشد از حیطه اختیارات جواب‌کو خارج خواهد بود.

آمار سوال

۷۶ نمایش
۰ دنبال‌کننده
۴ سال پیش پرسیده شده
آمار بازدید در این ماه