برو به محتوای اصلی
سوال
زعفران
سیاوش محمودیان
بنیانگذار جواب‌کو
۳ سال پیش پرسیده شده

از کجا زعفران باکیفیت بخرم؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربه‌تون رو به اشتراک بگذارید!

ابراهیم اسدی
فعال گیاهان دارویی

من سایت کشمون را پیشنهاد میدهم چون:

1- یه جوان تحصیل کرده به خاطر روستاشون و فرهنگ اونجا دست به کار خاصی زده

2- بیشتر از اینکه حالت دلال داشته باشه یک کارآفرین واقعیه

3- به محیط زیست و آب و خاک اهمیت زیادی میده

4- محصولاتش خاص و خالص است و حس و بوی ده و روستایی داره

5- این جوان کارآفرین بخاطر کار خاصش جهانی شده

6- محصولاتش باکیفیت و اصیل است

7- برندسازیش میتونه یه دوره کارآفرینی تاجر اخلاق مدار باشه

https://www.keshmoon.com/۵

عرفان آریان‌منش
مدیر محصول در کشمون

اکثر زعفران‌های موجود در بازار تقلبی و بی‌کیفیت هستند و از خواص بی‌شمار زعفران فقط رنگ آن را دارند. بهترین راه برای تهیه زعفران وبسایت کشمون۱۰۶ است. در این بستر شما میتونید بی‌واسطه از کشاورزان، بسته‌های زعفران‌ ارگانیک و طبیعی را انتخاب و خریداری کنید.

مهرداد خدامی
کارشناس تکنولوژی و پروداکت

یکی از بهترین گزینه‌های پیشرو برای خرید زعفران با کیفیت، خلوص 100%، اورگانیک، آزمایش شده و... استفاده از استارتاپ کشمون۹۲ هست.

کشمون یک بازار آنلاین برای ارتباط مستقیم و کاملا بدون واسطه خریدار با کشاورزهای منتخب زعفران است.

با وجود آنکه زعفران در بازار جهانی قیمت بالایی دارد، اما حاشیه سود قیمت آن به جیب افراد واسطه می‌رود و کشاورزان آن کمترین سود را دارند. به علاوه بسیاری از زعفران‌های موجود در بازار، نه‌ تنها کیفیت پایینی دارند، بلکه از مواد شیمیایی برای رشد بهتر استفاده می‌کنند، گاها رنگ قاطی آن می‌کنند، از کودهای غیرطبیعی استفاده می‌کنند. به علاوه در اکثر (یا حتی همه شرکت‌های بزرگ تهیه و توزیع زعفران) زعفران مورد نیاز از تعداد زیادی کشاورز تهیه شده و محصولات آنها با هم ترکیب شده و در نهایت مشخص نیست زعفران خریداری شده توسط خریدار نهایی، حاصل کشاورز خوب و باکیفیتی هست یا خیر.

در نهایت، فاوندرهای استارتاپ کشمون (محمدقائم پناه، حمزه قائم پناه و سیامک خرمی) تصمیم می‌گیرند پلتفرمی را ایجاد کنند که مشکلات این سیستم مریض را رفع کنند. آنها به سراغ کشاورزانی می‌روند که از مواد شیمیایی استفاده نمی‌کنند و از روش‌های سنتی آبیاری که اصراف بالایی دارند استفاده می‌کنند اما حاضر هستند به روش‌های نوین کم‌هزینه و به صرفه کوچ کنند، می‌روند. محصول آنها را بدون واسط در کشمون قرار داده و خریدار نهایی مستقیما از کشاورز زعفران مورد نیاز خودش را تهیه می‌کنند. در نتیجه هر 3 سوی این خرید و فروش راضی هستند.

از کجا زعفران باکیفیت بخرم؟

اگر یک آشنا داشته باشید که زعفران‌کار باشه، زعفران بی‌واسطه و باکیفیت دستتون میرسه وگرنه پیداکردن زعفران اصل و بدون تقلب تو ایران واقعا مشکله.

اگه دنبال زعفران درجه یک و اعلا هستین، بهترین راه خرید زعفران از کشاورز است. توی سایت زعفرانیک کشاورزان روستای باغ آسیا خودشون یه سایت راه انداختن و محتوا تولید میکنند و آموزش می‌دهند تا اطلاعات مردم در زمینه زعفران و تشخیص زعفران اصل و نیز انواع زعفران افزایش پیدا کند. حتی سایت رو هم خودشون طراحی کردند. به نظر من بهترین جا برای خرید زعفران از کشاورز۳۰ میتونه باشه.

خب بهترین زعفران‌ها در مشهد هستن اما بازم دوبرابر اصل بودن زعفران تقلبی هم اونجا پیدا میشه.

فروشگاه آنلاین زرپرون به تازگی فعالیت خودشو شروع کرده و‌ بهترین زعفران رو با حداقل قیمت عرضه میکنه.

می‌تونین برای خرید زعفران۲۸ به این فروشگاه مراجعه کنین.

بسته‌بندی‌های متنوع با قیمت خیلی خوبی داره و ارسال برای خرید بالای دویست هزار تومان رایگان هست.

همچنین میتونین اطلاعات مفید بیشتری برای تشخیص زعفران خوب پیدا کنین.

برای مثال در مقاله‌ای توضیح داده شده که زعفران ممتاز۲۱ به چه معناست و چطور میشه انواع زعفران رو از هم تشخیص داد.

می‌تونید خرید زعفران از سایت کافه زعفران۳۱ رو امتحان کنید. محصولات کافه زعفران با تضمین اصالت کالا به فروش می‌رسند. در کافه زعفران شما با روش‌های شناسایی زعفران تقلبی آشنا می‌شید و اگه با این روش‌ها تقلبی در زعفران خریداری شده‌تون پیدا کردید می‌تونید بسته رو پس بفرستید!

ناشناس

برای خرید زعفران باکیفیت و درجه یک بهترین راه خرید هز فرشگاه معتبر و مطمئن است. فروشگاه‌هایی هستند که نه تنها زعفران را مستقیم از کشاورز خریداری می‌کنند بلکه خود نیز زعفران را تولید می‌کنند. زیرا زعفران باکیفیت دو معیار بسیار مهم دارد که میتوان آن را براحتی تشخیص داد، معیار اول رنگ زعفران است که باید طبیعی باشد و در زمان استفاده با حتی مقدار کم‌رنگ روشنی پیدا می‌کند و معیار دوم آن بوی زعفران است که بسیار مطبوع و خوشایند است. فروشگاه دنج زعفران۲۶ باتوجه به اولویت قرار دادن کیفیت زعفران و بسته‌بندی‌های متنوع آن را به مشتریان ارائه میدهد و شما می‌توانید با اطمینان خاطر از این فروشگاه به خرید زعفران بپردازید.

این فروشگاه برای اطلاعات بیشتر مشتریان درباره زعفران مقاله‌های مفیدی ارائه داده است تاشما با اطمینان کامل و اطلاعات کافی خرید کنید.

زعفران برادران حسینی۵ هم خوبه و من ازشون خرید کردم و راضی بودم.

 

من به نظرم زعفران سرگل درکام۸ خیلی خوبه. من یه بار ازشون خرید کردم راضی بودم واقعا. خوبیش اینه که زعفرانشون رو آزمایش می‌کنن و برگه آزمایش زعفرانم تو سایتشون موجوده؛ این طوری طبیعتا آدم مطمئن‌تر میشه به کیفیت چیزی که داره می‌خره.

همانطور که احتمالا می‌دونید بهترین زعفران جهان، زعفران قائنات هستش، بهترین راه خرید مستقیم از کشاورز هستش. یا اگر آشنایی از منطقه قائنات دارید، می‌تونید درخواست کنید که براتون زعفران پست کنه.

ولی اگه این دو راه میسر نبود، یه سایت هست به نام گلپران۷ که اصالتا خودشون قائنی هستن و به صورت آنلاین زعفرون می‌فروشن. من خودم ۵ مثقال خریدم و واقعا از همه نظر عالی بود به خصوص بسته‌بندی فلزیش.

زعفران گلپران
خرید زعفران قائنات از کشاورز

ما در مجموعه گلپران تمام سعی خودمون رو کردیم تا زعفران باکیفیت به دست مشتریان عزیز برسونیم.

لازم به ذکره که فروشگاه آنلاین زعفران گلپران در سال ۱۳۹۷ توسط جمعی از دانشجویان قاینی راه‌اندازی شد.

شما می‌توانید زعفران باکیفیت قائنات را با ضمانت مرجوعیت محصول در صورت نارضایتی از گلپران خریداری کنید. خرید زعفران در گلپران فقط با ۵ کلیک امکان پذیر است و شما میتوانید در کمتر از ۲ دقیقه زعفران قائنات را سفارش دهید. علاوه بر زعفران امکان خرید خشکبار مانند عناب نیز وجود دارد.

آدرس سایت: https://golparan.ir۳