برو به محتوای اصلی
سیاوش محمودیان
بنیانگذار جواب‌کو
۵ سال پیش پرسیده شده

بک‌لینک چیست و در سئو چقدر مهم است؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربه‌تون رو به اشتراک بگذارید!

بک لینک یعنی این۱۸۴

تاثیرش هم بسیار...

علی حسینی
مدیر تیم سئو علی بابا

بک لینک همانطور که از اسمش مشخص هست به هر نوع لینک بازگشتی به سایت گفته میشه. برای مثال سایت خود من علی حسینی۱٬۰۸۵ که الان از جوابکو بک لینک گرفتم.

حالا بک لینک چه اهمیتی در سئو دارد: باید گفت که بک لینک یکی از هزاران فاکتور موثر در سئو هست، با اینکه یکی از تاثیر‌گذارترین فاکتورهاست اما به تنهایی تعیین کننده نیست.

امروزه رفتار گوگل برای لینک‌های فالو و نو فالو متفاوت هست و هر کدام شاخص اندازه‌گیری متفاوتی دارند.

سعی کنید هیچگاه بک لینک نخرید و ارگانیک لینک دریافت نمایید.

بک لینک یکی از فاکتور‌های مهم رتبه دهی گوگل است. بک لینک‌های با کیفیت میتونه رتبه سایت شما را به شکل باورنکردنی افزایش بده و در صورتی که بک لینک‌های بی‌کیفیتی داشته باشید، نتیجه عکس را می‌گیرید و سایت شما از صحنه اینترنت حذف میشه.

برای توضیحات بیشتر پیشنهاد می‌کنم که به لینک‌های زیر مراجعه کنید، آموزش‌های فوق العاده ای در مورد بهینه سازی سایت۱۰۶ قرار گرفته.

آموزش سئو سایت۱۵۳

ناشناس

در کل یکی از عوامل اعتبارسنجی و پارامترهای افزایش سئوی یک سایت و اینکه گوگل در جستجوهای مرتبط با کلمات کلیدی انجام شده یک سایت رو بر سایت دیگری اولویت قرار بده و در رتبه بالا‌تری به نمایش بذاره، این هست که چه تعداد از لینک‌های سایت مورد نظر در سطح سایت‌های فعال و آنلاین جهان وجود داشته باشه و یا توسط کاربران و... در سایر سایت‌ها پیشنهاد شده باشه. 

هرچه سایتی در سطح سایت‌های دیگر لینکش بازنشر بشه و توسط کاربران مختلف پیشنهاد بشه یک عنصر کلیدی بسیار مهم و خوب برای ارتقاء و بهبود سئوی سایت (بازنشرشده) خواهد بود...