برو به محتوای اصلی

بک‌لینک چیست و در سئو چقدر مهم است؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جواب‌کو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربتون رو به اشتراک بگذارید!

علی حسینی
علی حسینی ،مدیر تیم سئو علی بابا

بک لینک همانطور که از اسمش مشخص هست به هر نوع لینک بازگشتی به سایت گفته میشه. برای مثال سایت خود من علی حسینی۳۸ که الان از جوابکو بک لینک گرفتم.

حالا بک لینک چه اهمیتی در سئو دارد: باید گفت که بک لینک یکی از هزاران فاکتور موثر در سئو هست، با اینکه یکی از تاثیر‌گذارترین فاکتورهاست اما به تنهایی تعیین کننده نیست.

امروزه رفتار گوگل برای لینک‌های فالو و نو فالو متفاوت هست و هر کدام شاخص اندازه‌گیری متفاوتی دارند.

سعی کنید هیچگاه بک لینک نخرید و ارگانیک لینک دریافت نمایید.

۱۲
Atrinnet com
Atrinnet com،۰دنبال‌کننده

بک لینک یکی از فاکتور‌های مهم رتبه دهی گوگل است. بک لینک‌های با کیفیت میتونه رتبه سایت شما را به شکل باورنکردنی افزایش بده و در صورتی که بک لینک‌های بی‌کیفیتی داشته باشید، نتیجه عکس را می‌گیرید و سایت شما از صحنه اینترنت حذف میشه.

برای توضیحات بیشتر پیشنهاد می‌کنم که به لینک‌های زیر مراجعه کنید، آموزش‌های فوق العاده ای در مورد بهینه سازی سایت۲۰ قرار گرفته.

آموزش سئو سایت۲۴

۱۰
حجت مردانه زاده
حجت مردانه زاده ،بنیان گذار افزونه ها دات کام - طراح و توسعه دهنده سیستمهای متن باز

در کل یکی از عوامل اعتبارسنجی و پارامترهای افزایش سئوی یک سایت و اینکه گوگل در جستجوهای مرتبط با کلمات کلیدی انجام شده یک سایت رو بر سایت دیگری اولویت قرار بده و در رتبه بالا‌تری به نمایش بذاره، این هست که چه تعداد از لینک‌های سایت مورد نظر در سطح سایت‌های فعال و آنلاین جهان وجود داشته باشه و یا توسط کاربران و... در سایر سایت‌ها پیشنهاد شده باشه. 

هرچه سایتی در سطح سایت‌های دیگر لینکش بازنشر بشه و توسط کاربران مختلف پیشنهاد بشه یک عنصر کلیدی بسیار مهم و خوب برای ارتقاء و بهبود سئوی سایت (بازنشرشده) خواهد بود...

۷

بک لینک یعنی این۴۱

تاثیرش هم بسیار...

۷

سوالات مرتبط

آمار سوال

۶۰ نمایش
۰ دنبال‌کننده
۶ ماه پیش پرسیده شده
آمار بازدید در این ماه

سوال رو به اشتراک بگذار