برو به محتوای اصلی

نظرتون درباره نسخه جدید جی‌میل (Gmail) چیه؟

۴

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جواب‌کو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربتون رو به اشتراک بگذارید!

بهراد جاود
بهراد جاود، وبلاگ‌نویس و تولید کننده محتوا

خیلی از امکاناتش رو از اینباکس گرفته، من اینباکس رو خیلی دوست دارم به نظرم کلاینت کاملی برای جیمیل هست، ولی حالا جیمیل توی نسخه جدیدش علاوه بر امکانات جالب اینباکس، کلی امکانات جالب دیگه هم داره که مهم‌ترین‌هاش ظاهر مدرن‌تر و دسترسی بهترش به سرویس‌های سینک شده با جیمیل هست. با این‌که اینباکس رو خیلی قبول دارم ولی دارم فکر می‌کنم دوباره برگردم به خود جیمیل.

۱۱

با تمام احترامی که برای زحمات تیم سابق برنامه‌نویسی گوگل داشتم و دارم منتها با وجود تلاش‌های اخیر و پویاسازی سرچ‌اینجین و وب‌میل خودش منتها چون علی‌رغم حقوق و Private polici مخاطب رفتار کرده در چند زمینه بطور اخص خیلی محبوبیتی تو اروپا حداقل بدست نیاورده. منتها بطور اعم بیشتر افراد بطور اپیدمی جیمیل دارن به غیر از اروپاییها، و نیز واژه‌ای مثل googeln به فرهنگ لغت آلمانی هم اضافه شده، امکانات بیشتر همیشه دال بر Safety نیست منتها user friendly شدن خوبه، هرچند با تغییراتی که تا سال ۲۰۲۰ بوجود میاد عملا کاربرد جیمیل از این هم کمتر میشه چون برنامه‌ها یا اسمارت‌فون محور میشن یا Cloud محور و با نرم‌افزارهای جدید دسترسی‌ها متفاوت میشه.

در نهایت شاید از مطلب من چیزی تحت عنوان نظر برداشت نشه که مثبت بود نظرم با منفی منتها هنوز اینباکس گوگل نا‌امن هستش. از نظر من امن‌ترین اینباکس‌‌های ایمیل پیشنهاد میکنم نسخه‌های بومی سویسی و یا آلمانی و یا اروپایی رو انتخاب کنید. چون ورژن‌های آمریکایی و روسی از بی‌اعتمادترین موارد هستند (تبلیغ نمیکنم خودم هنوز جیمیل استفاده میکنم).

سپاس 

۱۰

تغییرات زیادی تو ظاهرش انجام شده. میشه روی gmail هم add on نصب کنی که ویژگی خوبیه برای مدیریت ایمیل. 

۳

سوالات مرتبط

سوال مشابهی موجود نیست.

آمار سوال

👁️ ۱۸۰ نمایش
👤 ۴ دنبال‌کننده
🗓 ۸ ماه پیش پرسیده شده
📈 آمار بازدید در این ماه

سوال رو به اشتراک بگذار