برو به محتوای اصلی

سریال شهرزاد رو چطور ارزیابی میکنید؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربتون رو به اشتراک بگذارید!

اگرچه انتخاب بازیگر، کارگردانی و طراحی صحنه و لباس عالی بود اما روند داستان در فصل اول تا قبل از آنکه عوامل تصمیم به ساخت فصل دوم داشته باشند عالی بود اما بعد از آن با افت شدید کیفیت مواجه شد. 

پایان سریال هم اصلا رضایت‌بخش نبود چرا که پایان درنظر گرفته شده برای شخصیت‌ها به صورتی بود که خطاکار ترین‌ها، کامیاب‌ترین‌ بودند و مظلوم‌ترین‌ها، ناکام‌ترین‌‌! 

در کل به نظرم به نسبت بودجه و زمانی که برای ساختش صرف شده بود و محبوبیتی که بین مخاطبین بدست آورده بود میتونست فوق العاده به پایان برسه اما اصلا اینطور نشد! (این مطلب رو از روی سلیقه شخصی و علاقه به یکی دو بازیگر خاص نمیگم، بلکه از نظر نتیجه گیری نهایی بر اساس نقش کاراکترها در داستان و انتخاب‌های درست و خطاشون میگم)

۱۰
حسن سیدی ، مدیر دیجیتال مارکتینگ

فصل اول این سریال در سطح سریال‌های ایرانی بسیار جذاب بود ولی در دو فصل بعد سریال دچار شعارزدگی و تکرار شد و جذابیت داستان از دست رفت. ولی در کل یکی از بهترین سریال‌های ایرانی است که تا به حال ساخته شده و تونسته مخاطب زیادی پیدا کنه.

۷

این سریال مثل خیلی از فیلمای ایرانی اولش عالی شروع شد ولی کم کم افت زیادی داشت. فصل اولش عالی بود و جذاب اما رفته رفته افت کرد. آخرشو دوس داشتم ولی میتونست بهتر بشه. انتخاب بازیگر از نظرم نقطه قوت فیلم بود.

۶