برو به محتوای اصلی

بهترین شرکت‌های ایرانی برای کار کردن در آن‌ها کدام هستند؟

ناشناس

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جواب‌کو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجرباتتونو به اشتراک بگذارید!

علیرضا بیات
مدیر خدمات مشتریان علی بابا

به نظر من استارت‌آپ‌های موفق و اون شرکت‌هایی که چارت سازمانی فلت دارند. 

۱۳
نگین یشمی
مدیر محصول

جواب این سوال خیلی شخصی‌ است. بسته به ویژگی‌های فردی و هدفی که برای زندگی و آینده هر کسی ترسیم شده است پاسخ این سوال می‌تواند متفاوت باشد.

۷
مهدی صابری منش
سرپرست برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات (مهندسی صنایع - تکنولوژی صنعتی، کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی)

شرکت‌های دولتی در ایران برای کارکردن مناسب هستند چون در هر شرایطی حقوق و مزایای کارمندان پرداخت شده و علاوه بر اون هر زمان که اراده کنن میتونن کار یا پروژه جدیدی برای انجام داشته باشن.

۴
حسن سیدی
مدیر دیجیتال مارکتینگ

جواب این سوال کاملا بستگی به روحیات فردی و انتظاراتش داره. ممکنه من از یک شرکتی خوشم بیاد و به نظرم جای خوبی باشه ولی در نظر شخص دیگه محیط مناسبی برای کار نداشته باشه.

۲
مهرشاد درزی
توسعه دهنده وردپرس (wordpress Developer)

حرف‌هایی که می‌خوام بزنم شاید جواب سوال شما نباشه ولی سیستم کار در ایران به شکلی هست که شما با کارمند بودن و زیردست بودن به هیج وجه به درآمدی که مد نظرتونه و یا جایگاهی که دوست دارید نخواهید رسید. 

پس هر صبحی که از خواب بلند می‌شید باید جدی این تصمیم رو بگیرید که می‌خواهید برای خودتون کار کنید یا اینکه هنوزم خودتونو در یک مکان از صبح ساعت 8 تا 5 بعد از ظهر حبس کنید اما طی کردن این راه الزامی است زیرا دونستن ساختار کاری خیلی خوبه.

من پیشنهاد می‌کنم چند سالی در یک شرکتی مرتبط با یک رشته‌ی مشغول باشید ولی کم کم روی برند کاری خودتون کار کنید.

من یک برنامه‌نویس هستم، ده سال بصورت پروژه‌ای کار می‌کردم و به این نتیجه رسیدم که تنها کاری که دارم می‌کنم اینه که دیگران رو ثروتمند کردم یعنی مثل‌ یه کارگر ساده.

۲