برو به محتوای اصلی
سوال
زیبایی
ناشناس
۴ سال پیش پرسیده شده

زیبا‌ترین زنان جهان اهل کدام کشورند؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربه‌تون رو به اشتراک بگذارید!

ناشناس

10-آمریکا

با وجود اینکه امریکا یکی از چاق‌ترین کشورهای دنیا محسوب میشود ولی نباید از این نکته گذشت که امریکا همراه فرانسه بزرگترین تولیدکننده لوازم آریشی دنیا محسوب می‌شود و بهترین کشور برای انجام اعمال زیبایی در دنیا است. دختران لس آنجلس و میامی در دنیا معروف هستند با وجود اینکه زیبایی بسیاری از امریکایی‌ها مصنوعی است.

9-انگولا

زیباترین دختران آفریقا متعلق به انگولا هستند. یکی از برندگان مسابقه میس یونیورس هم از این کشور بود، مسابقاتی که هر ساله زیباترین زنان دنیا را انتخاب میکند. شارام دنیز که یکی از زیباترین زنان دنیا است از این کشور است. به همین دلیل است که انگولا را ملکه زیبایی آفریقا مینامند.

8-لبنان

کمتر کسی است که قبول نداشته باشد که لبنانی‌ها (و البته ایرانی‌ها) زیباترین دختران خاورمیانه و دنیای عرب هستند. با وجود جنگ‌های متعدد و نبود خوراک مناسب مانند کشورهای اروپایی در این کشور، زنان این کشور زیبایی خود را حفظ کرده‌اند. به گزارش پارس ناز یک سفر به لبنان تمام تردید‌های شمارو درباره‌ی دختران این کشور برطرف میکنه.

7-اوکراین

تا حالا فکر کردید چرا مردان از کشورهای مختلف اروپایی برای پیدا کردن همسر آینده خود به اوکراین سفر میکنند؟ دلیل اصلی آن زنانی است که زیبایی بدنشان مهم‌ترین چیز در زندگیشان است. زنان اوکراینی از جذاب‌ترین زنان کل اروپا هستند. قدم زدن چند دقیقه‌ای در کیف دلیل این جذابیت را به شما نشان خواهد داد.

6-کلمبیا

شاید همه آنها شبیه سوفیا ورگارا نباشند ولی دست کمی از او هم ندارند. دختران کلمبیایی به بدنی منحنی و کشیده معروف هستند که هر کسی را جذب خود میکند. هنگام عبور از خیابان‌های بوگوتا خود را کنترل کنید.

5-ونزوئلا

دختران ونزوئلا نیازی به تعریف یا توضیح کسی ندارند. بیشترین برنده‌های هر ساله مسابقات میس یونیورس از این کشور هستند. بزرگترین صنعت ونزوئلا بعد از تولید نفت عمل‌های جراحی زیبایی۵۲ است. هر کشوری به یک چیز افتخار میکند و ونزوئلایی‌ها به زیبایی زنانشان! زیبایی در این کشور تبدیل به یک سمبل شده است. طبق نظرسنجی‌های منتشرشده دختران و زنان این کشور بیشترین زمان خود را صرف زیبایی میکنند. عبور از خیابان‌های کاراکاس آن هم در بعد از ظهرهای همیشه گرم این کشور به بیماران قلبی۶۳ توصیه نمی‌شود.

4-سوئد

بعد از اسلوواک‌ها، سوئدی‌ها زیباترین بلوندهای دنیا محسوب میشوند. به گزارش پارس ناز زنان سوئدی تمام معیار‌های یک زن زیبا را دارا هستند ولی بدون هیچ‌گونه عمل زیبایی و کاملا خدادای! وقتی با یک زن سوئدی هم‌کلام شوید متوجه خواهید شد علاوه بر زیبایی زنان استکهلم باسوادترین زنان اروپا هستند.

3-اسلواکی

اکثر مردان به اشتباه فکر میکنند زنان قد بلند چشم آبی بلوند سوئدی هستند. اسلوواک‌ها در این بحث بی‌رقیب‌اند. اکثر زنان این کشور حتی نیاز به لوازم آرایشی هم ندارند.

2-روسیه

بعد از برزیل، روس‌ها بیشترین تعداد دختران زیبا در متر مربع را دارند. تراکم زیبارویان روس غیرقابل شمارش است. تقریبا تمام دختران این کشور برای خود مدل هستند. ایرینا شایک مدل افسانه‌ای از این کشور است. مهم‌ترین منظره پاریس ایفل و بهترین منظره موسکو زیبایی دختران این کشور است.

1-برزیل

تا حالا با خودتون فکر کردید چرا از هر 2 سوپرمدل دنیا یکی برزیلی است؟ چون زیبایی در ژن دختران برزیلی است. برزیلی‌ها بهترین میکس ژنتیکی دنیا را دارند که باعث شده نه تنها صورت بلکه زیباترین بدن‌های دنیا را داشته باشند با این وجود هر روز بر روی اندام خود کار میکنند. به هر فشن شویی که میخوای برو امکان نداره که توی اون شو یه دختر برزیلی پیدا نکنی!