برو به محتوای اصلی
ابراهیم اسدی
دیجیتال مارکتر
۴ سال پیش پرسیده شده

دیدگاه شما درباره افزایش سمینارها و کارگاه‌های کارآفرینی و تجاری در سال‌های اخیر چیست؟ آیا مسیری برای رشد تجاری و تولیدی کشور می‌شود یا فقط به شکل تئوری و کم کم شبیه مراکز آموزشی دانشگاهی می‌شود؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربه‌تون رو به اشتراک بگذارید!

سامان وحدت
برنامه نویس و توسعه دهنده وب ، طراح تجربه کاربری

این یک فرصت عالی برای انتقال تجربه و  بهبود سطح علمی کسب و کارها هست، اما به شرط اینکه افرادی رو که در کسب کار موفق و شناخته شده هستند دعوت کنند و تجربه واقعی و اجرایی + مباحث علمی و تئوری در کنار همدیگه ارائه بشه. من ساکن شیراز هستم و هر ماه شاهد این موضوع هستم که سمینارها و کارگاه‌های کارآفرینی توسط افرادی برگزار میشه که در این فضا هیچ کاری نکرده‌اند و اثر مثبتی نداشته‌اند. تنها فعالیت آنها مطالعه کتابهای این زمینه، بازگو کردن این مطالب در سمینارها و کارگاه‌های کارآفرینی و عکس گرفتن با افراد شناخته شده هست. این موضوع مشکل بزرگی هست که میتونه به انگیزه افراد لطمه بزنه و کم کم شبیه مراکز آموزشی دانشگاهی بشه.
پیشنهاد من همون موردی هست که اشاره کردم:
"افرادی رو که در کسب کار موفق و شناخته شده هستند دعوت کنند و تجربه واقعی و اجرایی + مباحث علمی و تئوری در کنار همدیگه ارائه بشه".

کاوه متمادی
مشاور تجارت الکترونیک و کسب و کار آنلاین

بله خوشبختانه جو خوبی به جامعه کارآفرینی داده شده ولی مشاهده می‌کنیم که خیلی از این مراسم تبدیل به یک روند شدن و تعداد بسیار اندکی خروجی دارند. و مهمترین قسمت یک کسب و کار که بازاریابی و نیاز واقعی مشتریان هست در این استارت‌آپ‌ها رعایت نمی‌شود. 

آمار سوال

۶۵ نمایش
۰ دنبال‌کننده
۴ سال پیش پرسیده شده
آمار بازدید در این ماه