برو به محتوای اصلی

اپ پولیک چیه؟ آیا واقعا می‌شه ازش پول در آورد؟

۸

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جواب‌کو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجرباتتونو به اشتراک بگذارید!

کاوه فیروزآبادی
کارشناس فروش

من اپلیکیشن پولیک رو نصب کردم و اگر به صورت کوتاه جوابتون رو بخواین کلاهبرداری هست و پیشنهاد نمی‌کنم نصب کنید. قبل از اینکه بتونید از این اپ پولیک استفاده کنید ازتون می‌خواد که ۳۹٬۰۰۰ تومان پول پرداخت کنید و توضیح درستی هم درباره دلیلش و اینکه چطور می‌شه پول در آورد در این مرحله داده نشده.

وقتی که وارد اپ پولیک می‌شید به شما چند روش مختلف جهت پول در آوردن معرفی میشه که اینجا نام می‌برم:

  1. فروش کالا: که در ازای اینکه دوستاتون یه کالا رو بخرن پورسانت دریافت می‌کنید. تمام کالاها چندین برابر قیمت جاهای دیگه هست و بنابراین خیلی خیلی احتمالش کمه کسی از شما چیزی بخره.
  2. فروش خدمات بیمه:‌ مثل بیمه آتش‌سوزی و... که باز هم کار خیلی سختی هست و همه دم در خونشون چندین بیمه‌فروشی دارن و به اونا که جای فیزیکی دارن اعتماد بیشتری دارن.
  3. کلیک کردن روی تبلیغات: تقریبا تنها راه منطقی پول در آوردن از اپ پولیک همین راه هست که اولا کار درستی نیست، چون اون تبلیغ‌کننده‌ها دارن پول میدن که واقعا یک کاربر واقعی جذب کنن و از طرفی به ازای هر کلیک فقط ۱ تومان پول میده. فرض کنید خیلی سریع هستید و دقیقه‌ای ۵ تا تبلیغ کلیک کنید. میشه ساعتی ۳۰۰ تومان، و اگر در روز ۱۲ ساعت کار کنید، میشه روزی ۳۶۰۰ تومان. همینکار رو برای یک ماه (۱۲ ساعت در روز) ادامه بدید ۱۰۸٬۰۰۰ تومان در ماه درآمد خواهید داشت! که فکر نکنم برای ۱۲ ساعت در روز وقت صرف کردن مبلغ قابل توجهی باشه.

از طرف دیگه این مورد که می‌گه با پرداخت ۳۹٬۰۰۰ تومان بیمه حوادث خواهید داشت هم هیچ مدرکی به شما داده نمی‌شه و مشخص نیست دقیقا چه چیزهایی بیمه هست و از اون هم حتی مطمئن نیستم.

مورد بعدی اینکه وقتی شروع کردم به تست برنامه وقتی پولم به ۲۵٬۰۰۰ تومان رسید خواستم برداشت کنم، چندین بار سعی کردم بر دارم و با مشکل روبرو شدم. بعد هم فهمیدم برای اینکه کیف پول پولیک بتونه فعال بمونه باید حداقل ۱۰٬۰۰۰ تومان ته حسابتون باشه. کلا فکر نکنم ارزش زمان شما رو داشته باشه و اگر این زمان رو روی هر کار دیگه‌ای بگذارید بیشتر می‌تونید درآمد داشته باشید.

۳۶
ناشناس

کلاه‌برداری تو روز روشن. پلیس فتا باید زودتر جلوی این اپلیکیشن رو بگیره.

من این اپ رو نصب کردم در حالت معمولی که هنوز پولی پرداخت نکرده بودم روی تبلیغات کلیکی زدم. حدود یک ربع تبلیغای مختلفی دیدم که هر کدوم پورسانتای خوبی در حدود 140 تومن تا 400 تومن داشت و حسابم خیلی سریع رسید به 2000 تومن. گول خوردم رفتم حسابم رو ارتقا دادم نزدیک 30 40 هزارتومن واریز کردم. بعدش دیگه هر تبلیغ که دیدم واسم 1 تومن نهایت 2 تومن حساب شد. مسئولین پولیک اگر این پیام من رو میخونید بدونید که این پولا خوردن نداره خدا 100 برابر بدترشو نصیبتون میکنه.

۱۷
حسین شیرزاد
۰دنبال‌کننده

این پاسخ رو در جواب به لینکی که آقای محمدرضا حسینی‌تبار به اشتراک گذاشتن می‌دم، چونکه به نظرم حق مردم هست که بدونن.

من خودم هفته پیش در رابطه با پولیک جستجو کردم و سایت پایدارسامانرو پیدا کردم و بعد از خوندن خود متن در انتها به کامنت‌های افراد رجوع کردم. حدود ۴۰-۵۰ تا کامنت بود که تقریبا همشون نوشته بودن که سرشون کلاه رفته، و این پول‌ها خوردن نداره، و موارد مشابه.

امروز وقتی دوباره تبلیغش پولیک رو دیدم، مجددا جستجو کردم و دوباره روی سایت پایدارسامانه کلیک کردم که ببینم آیا افراد نظرات دیگه‌ای گذاشتن که متوجه شدم تمام کامنت‌های منفی پاک شدن و با کامنت‌های جدید مثبت جایگزین شدن. حالا خودتون کامنت‌های جدید رو بخونید ببینید به نظرتون واقعی میان یا جعلی.

این یک نمونه از عکس‌هایی بود که یکی از کاربرا فرستاده بود و تونستم پیداش کنم:

درخواست پول از پولیک در روز ۸ اردیبهشت و برگشت خوردن پول
درخواست پول از پولیک در روز ۸ اردیبهشت و برگشت خوردن پول
درخواست پول در روز ۹ اردیبهشت و بازگشت درخواست وجه
درخواست پول در روز ۹ اردیبهشت و بازگشت درخواست وجه
درخواست وجه در روز ۱۰ اردیبهشت و بازگشت درخواست وجه
درخواست وجه در روز ۱۰ اردیبهشت و بازگشت درخواست وجه

همونطور که می‌بینید کاربر در سه روز متفاوت درخواست کرده پول رو، و برگشت خورده.

البته درک می‌کنم که همچین چیزی ممکنه پیش بیاد. اما حدود ۴۰-۵۰ کامنت در ارتباط با الکی بودن این برنامه و به صرفه نبودن پولی که ازش می‌شه در آورد وجود داشت که همشون پاک شده. من این رو گذاشتم چون تنها لینکی بود که توی هیستوری مرورگرم وجود داشت و هر کاری کردم نتونستم نسخه قبلی کامنت‌ها رو پیدا کنم.

من خودم این اپ رو نصب نکردم ولی به نظرم حق کاربرا هست که طرفدارانه بودن لینکی که در اینجا به اشتراک گذاشته شدرو بدونن.

۱۴
سجاد مهدی‌زاده
دانشجوی رشته ژنتیک

پولیک، این شاید اسم بزرگترین اپ کلاهبرداری کشور باشه. برنامه‌ای که کدنویسی شده برای خالی کردن جیب شما توی تبلیغاتش کاملا شما رو محسور خودش میکنه و وعده درامد روزانه 50 تومن میده ولی تو واقعیت شما 39 تومن و وقت با ارزشتون رو از دست میدید. ای کاش راهی بود که میشد به گوش مردم رسوند که نصب نکنن. واقعا هم متاسفم واسه سایت‌هایی مثل پایدار که کامنت‌های منفی رو پاک میکنن و کامنت‌هایی با اکانت جعلی که از پولیک تعریف کردن رو جایگزین میکنن. تو این وضعیت بد اقتصادی واقعا شیره مالیدن سر هم‌وطن کار درستیه؟ 

۱۳
امیر علی پور
۰دنبال‌کننده

فک کن شما صاحب این اپ باشی. اگه واقعا بیزینسی در کار باشه ترجیح نمیدی حق عضویت نگیری تا کاربر جمع کنی؟ مثل اسنپ و تپسی و...

اگر هم قرار به پول گرفتنه، چه کاریه که ۳۹ تومن بگیره و ماه بعد ۴۰ ۵۰ تومن بده؟ خب بگه ۳۹ تومن اول رو به عنوان حق عضویت نده! 

همین کافیه واسه اینکه بدونیم بیزینسی در کار نیست و درآمدشون از همون ۳۹ تومنه.

۱۲
علیرضا حیدری سراج
۰دنبال‌کننده

کلاهبرداری از این بیشرفانه‌تر وجود نداره. بانک بدون داشتن لوگوی اعتماد به اینا درگاه پرداخت داده، هیچ تبلیغی واسه کلیک وجود نداره، جدیدا هم ۵۹ تومن بابت عضویت می‌گیرند. من که پولمو دور ریختم شما اشتباه نکنید. از این بدتر اینه که دست موسسه مالی شاپرک هم با این کلاهبردارها توی یک کاسه است، من خودم طراح سایت هستم برای سایت خودم درخواست درگاه پرداخت کردم جواب منفی بهم داد موسسه شاپرک که چون لوگوی اعتماد ندارم بهم درگاه پرداخت نمیشه بدن ولی چطور به سایت پولیک درگاه پرداخت دادید!! سایتی که نه پشتیبانی داره نه آدرس یا تلفنی، من از امروز تا جایی که بتونم این کلاهبردارها رو رسوا میکنم که لااقل سر بقیه مثل من کلاه نره!!

#پولیک_کلاهبردار

 

۱۲
نازنین رستمی‌نیک
۰دنبال‌کننده

کاملا الکیه! باز برای شماها یه تبلیغ میاد، اما مال من همونم نمیاد. یه جوونی بیکار مثل من ۴۰ تومن براش پوله 😔😔😔

۸
ناشناس

واقعا برای سایت پایدار متاسفم هزینه ثبت نام رو پرداخت نکردن و فقط روی حدس و گمان تعریف از برنامه کلاهبرداری محض پولیک رو می‌کنند و پیام‌ها رو دست‌چین می‌کنند و پیامی که بر ضد پولیک و خودشون باشه حذف می‌کنند یا قبول نمی‌کنند.

نمونه‌ای از تایید نکردن دیدگاه منفی در سایت پایدار
نمونه‌ای از تایید نکردن دیدگاه منفی در سایت پایدار
۷
حسین ارشد
مطلع وب

نمیشه بهش اعتماد کرد!

دلایل عدم اعتماد به اپ پولیک:

۱. نداشتن نمادهای اعتبار سایت و اپلیکیشن مثه اینماد، ساماندهی و کد شامد

۲. عدم هویت صاحبان و توسعه‌دهندگان این سرویس مثه نام شرکت، تیم یا فرد سازنده و محل استقرار و همچنین محدود کردن اطلاعات هویز دامنه

۳. مدل درآمدی که در اولین حضور کاربر ملزم به پرداخت میشه بدون اینکه اطلاعی از دلیل پرداخت داشته باشه و میشد همین مقدار مبلغ رو بعد از درآمد اولیه کاربر ازش دریافت کرد

۴. عدم حضورش در رسانه و مارکت‌های رسمی و معتبر داخلی مثه کافه بازار، مایکت و همچنین پلتفرم‌های تبلیغات مثه صباویژن، اینتورک، یکتانت

۵. نارضایتی اکثر کاربرانی که تجربه استفاده ازش رو داشتن

 

  • اما متاسفانه شبکه پرداخت شاپرک بدون بررسی‌های لازم راه رو برای پولیک باز گذاشته و پول‌های کاربران از این طریق به حساب پولیک واریز میشه!
۵
مهرداد میم
۰دنبال‌کننده

تو ورژن قدیمیش من خودم ۹۰ هزار تومان برداشت کردم. ولی از دو ورژن جدید هنوز هیچ کسی هزار تومان هم برداشت نکرده. البته سوال پرسیدم گفتن دارن ارتقا میدن سیستم رو. به نظر من فعلا برای نصب عجله نکنید تا ببینید بعد چی میشه.

۳
محسن عسکری
۰دنبال‌کننده

پولیک یه اپ مسخره هست. وقتی که آپ‌هایی هستن ک ثبت نامش رایگانه و درآمدشم خیلی بالاتر از پولیکه چرا بریم دنبال پولیک؟؟

۳
محمدرضا حسینی‌تبار
۱دنبال‌کننده

البته نظر مردم این نیست. کسایی که باهاش کار کردن چیز دیگه‌ای میگن. در مورد امکانات و روش کارش هم لطفا به این لینک برید و کامل درباره پولیک مطلب هست:

حتما این مطلب رو بخونید.۲٬۵۱۲

۱