برو به محتوای اصلی
احمدرضا شمیمی
بنیانگذار استارتاپ نون رسون
۲ سال پیش پرسیده شده

چطوری میشه یه گروه داشته باشیم توی جواب‌کو؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربه‌تون رو به اشتراک بگذارید!

سیاوش محمودیان
بنیانگذار جواب‌کو

امکان ایجاد اتاق (همان گروه) یکی از امکاناتی هست که در حال حاضر در جواب‌کو داریم روش فکر می‌کنیم و به احتمال زیاد اجرا خواهد شد. در زیر مدلی که تا این لحظه بهش فکر کردیم رو می‌نویسم. در صورتی که هر نظری در ارتباط با هر بخش وجود داشت، خیلی خوشحال می‌شم در دیدگاه بهش اشاره کنید.

یک اتاق می‌تواند عمومی (Public) و یا خصوصی (Private) باشد. هر اتاق یک اسم و یک لوگو و توضیحات دارد و با استفاده از یک لینک مستقیم (javab.co۵۸) قابل دسترس خواهد بود. مدیر اتاق می‌تواند با استفاده از ایمیل، لینک دعوت و یا نام کاربری افراد را به اتاق خود دعوت نماید. هر اتاق فید مختص خود را دارد و سوالات اتاق‌ها به صورت پیش‌فرض در فید اصلی جواب‌کو قرار نمی‌گیرند.

متحوای داخل اتاق‌های عمومی می‌تواند قبل از عضو شدن مشاهده شود و افراد می‌توانند بدون دعوت شدن در آنها عضو شوند. محتوای داخل اتاق‌های خصوصی تنها برای اعضای آنها قابل دسترس است و عضویت بدون دعوت و یا تایید توسط مدیران اتاق امکان‌پذیر نیست.

مدیران اتاق‌ها امکان ویرایش و یا حذف محتوایی که در اتاقشان ایجاد می‌شود را خواهند داشت و در آینده می‌توانند در زیر محتوای ایجاد شده در اتاقشان تبلیغات قرار دهند.

چند نمونه از موارد استفاده از اتاق‌ها:

  1. یک استاد دانشگاه می‌تواند به راحتی برای هر کلاس خود یک اتاق خصوصی ایجاد کرده و شاگردانش را به آن اتاق دعوت کند.
  2. افراد و شرکت‌ها می‌توانند به سادگی برای کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرم خود یک اتاق ایجاد کرده و سوالاتی که به صورت تکراری از آنها پرسیده می‌شود را در اتاق خود پاسخ دهند.
  3. رویدادها می‌توانند برای خود یک اتاق جواب‌کو داشته و به سوالات افراد قبل و بعد از رویداد پاسخ دهند.