برو به محتوای اصلی
فرید کاووسی
علاقه‌مند به استارتاپ
۳ سال پیش پرسیده شده

چه ایده‌هایی برای خواستگاری و درخواست ازدواج سورپرایز دارید؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربه‌تون رو به اشتراک بگذارید!

آرزو نجفیان
دانشجوی کارشناسی ارشد طراحی صنعتی

با دوستانتان برنامه‌ی یک سفر رو بچینید و وقتی که همه حضور داشتند مثلا لب دریا برید و خواستگاری کنید. یا اینکه اگر عروسی دوستانتون در راه هست، در مراسم عروسی با دی‌جی و دوستانتون هماهنگ کنید و یهو خواستگاری کنید. البته این کارها رو در صورتی انجام بدید که از جواب مثبت عروس خانم اطمینان دارید :) یا اینکه خیلی راحت دو نفری برید شام بیرون و از قبل با یه گروه موزیک هرچند کوچیک هماهنگ کنید و وقتی که نوازنده‌ها کنار میز شما نواختند شما هم انگشتر رو تقدیم کنید.

کاری که همسر من انجام داد این بود که به مناسبت تولدم من رو به یک شام دونفره دعوت کرد و بعد به بهانه‌ی اینکه کیف پولش رو خونه جا گذاشته رفتیم به آپارتمان همسرم و من همش غر میزدم که دیرم شد و من اجازه ندارم دیر برگردم خونه و فردا کلاس دارم و شام نخواستیم و .... یهو در خونه رو که باز کرد دیدم تمام دوستان نزدیکمون بادکنک به دست داد زدن "تولدت مبارک". بعدش یه جعبه کادو بهم داد و هزار تا جعبه رو که باز کردم تو جعبه‌ی آخر حلقه بود و برگشتم دیدم خودش هم زانو زده و قرمز شده و زل زده بهم. انقدر اون لحظه برام زیبا بود که دوست دارم با تمام جزئیات ازش حرف بزنم :) 

خلاصه اینکه، لازم نیست از ماه‌ها قبل برنامه‌ریزی کنید و خیلی زیاد خرج کنید. همین که همسر آینده‌تون رو دوست داشته باشید و بهش بگید که چقدر براتون با ارزشه،‌ مطمئن باشید که بهترین خاطره براشون میشه. 

با آرزوی خوشبختی برای همه عزیزان.