برو به محتوای اصلی

تجربه شما برای گرفتن گواهینامه چیست؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جواب‌کو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربتون رو به اشتراک بگذارید!

ناشناس

من کیش گواهی‌نامه گرفتم که خب نسبت به تهران خیلی راحت‌‌تره و با ماشین‌های خوبی ازتون امتحان میگیرن. البته دفعه اول من رو رد کردن چون در حین رانندگی افسر از من پرسید: خیلی رانندگی میکنی انگار!!! 

منم گفتم: بله. 

بعد گفت: چند وقته رانندگی میکنی؟ 

گفتم: دو سال.

وقتی یه ۲۰ دقیقه‌ای رانندگی کردم و نتونست ایراد بگیره ازم، گفت: برگرد سمت راهنمایی رانندگی. منم برگشتم و خوشحال بودم از اینکه بالاخره گواهی‌نامه دارم میگیرم و لازم نیست دزدکی رانندگی کنم :) وقتی رسیدیم دم راهنمایی رانندگی، افسر بهم گفت: این دفعه رد میکنم تورو که بدونی با پررویی تمام نگی دو ساله رانندگی میکنم!!!!!! 

منو دیدی!!!!! شاکی شدم که چه ربطی داره، رفتم تو اتاق مافوقش و مافوقش گفت یه ساعت وایسا که نوبت خودم بشه میام دوباره امتحان بده، اینکه دوساله غیرقانونی رانندگی میکنی رو هم نادیده میگیرم. خلاصه دوباره امتحان دادم و گواهی‌نامه گرفتم همون روز ولی خب عجیب بود خاطره‌اش برام.  

۱۳
علی محمدپور
علی محمدپور ، مهندسی کامپیوتر - نرم افزار

با وجود اینکه قبل از گواهینامه گرفتن می‌توانستم رانندگی کنم، اما در روزهای تعلیم دیدن، به این فکر می‌کردم که آیا ممکن است بعد از اینکه در امتحان قبول شدم راننده‌ای با مهارت خوب مانند سایرین باشم؟ در پاسخ مثبت به آن شک داشتم، اما بعد از مدت کوتاهی، به میزان مهارت دلخواه رسیدم.
از آن به بعد بود که این اعتماد به نفس را پیدا کردم من می‌توانم در هر آزمون یا آموختن مهارتی، آن را به خوبی فرابگیرم. این تجربه برایم بسیار مفید واقع شد.

۱۰