برو به محتوای اصلی
سوال
هادی اسدی
دانشجو
۳ سال پیش پرسیده شده

علت اینکه در جواب‌کو فیلترینگ محتوا صورت می‌گیرد و آزادی بیان و عقیده کاربر را سلب و حتی حق کپی‌رایت رعایت نمی‌شه چیه؟ بطور مثال پاسخ کاربران براحتی توسط تیم جواب کو ویرایش یا حذف میشه، با وجود اینکه کاربر اشراف کامل بر قوانین داشته و طبق ضوابط و قوانین پاسخ داده یا سوالی رو مطرح کرده؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربه‌تون رو به اشتراک بگذارید!

سیاوش محمودیان
بنیانگذار جواب‌کو

در جواب‌کو تا کنون هیچ سوال یا جوابی که با توجه به قوانین پرسش و پاسخ بوده بدون هماهنگی با کاربر ایجاد کننده سوال و یا جواب حذف نشده. در حالت‌هایی خاص که به عنوان مثال سوال ناقص و یا تکراری بوده، با کاربر از طریق دیدگاه ارتباط برقرار شده و پس از تایید کاربر سوال حذف و یا ویرایش شده.

جهت حفظ کیفیت سوالات و جواب‌ها تمام موارد ارسالی توسط ویراستارهای جواب‌کو مشاهده شده و در صورت نیاز تنها برای موارد ذکر شده در اینجا ویرایش می‌شوند. لازم به ذکر است در هیچ حالتی مفهوم سوال تعویض نشده و اکثر تغییرات اصلاحات املایی و یا ویرایشی می‌باشند. در آینده نزدیک با توجه به پیشنهاد کاربران پس از هر ویرایش برای شخصی که فرستنده سوال و یا جواب بوده آگاه‌سازی فرستاده شده و آن شخص به راحتی امکان بازگرداندن مورد پست شده به حالت اولیه را خواهد داشت.

در مورد حق کپی‌رایت در قوانین پرسش و پاسخ کپی کردن محتوا تشویق نمی‌شود و در صورت انجام این کار حتما باید منبع آن در جواب ذکر شود. ویراستارها در صورت مشاهده پاسخ‌های کپی که منبع آنها ذکر نشده در دیدگاه به فرستنده جواب تذکر داده و از آنها خواهش می‌کنند تا منبع را به پاسخ خود اضافه نمایند. در صورتی که پاسخی مشاهده کردید که کپی می‌باشد و منبع آن ذکر نشده می‌توانید به سادگی روی دکمه «...» کلیک کنید و گزینه «گزارش بده» و سپس «سرقت ادبی» را انتخاب نمایید.