برو به محتوای اصلی
امید اعظمی
خبرنگار
۴ سال پیش پرسیده شده

چگونه اکانت خود را در جواب‌کو پاک کنیم؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربه‌تون رو به اشتراک بگذارید!

سیاوش محمودیان
بنیانگذار جواب‌کو

از اینکه می‌بینیم در حال خواندن این سوال هستید بسیار ناراحت هستیم و امیدواریم فقط از روی کنجکاوی به این سوال مراجعه کرده باشید. هدف جواب‌کو بالاتر بردن سطح فرهنگ و دانش فارسی‌زبانان دنیاست و این کار تنها با وجود کاربرانی مانند شما امکان‌پذیر است.

حذف کردن حساب کاربری در هر سرویسی یکی از مهم‌ترین حقوق کاربری در آن سرویس می‌باشد.

در صورتی که دلیل اینکه می‌خواهید حسابتان را پاک کنید، عدم رضایت از امکانات کافی و یا مشاهده ایراد در جواب‌کو می‌باشد، لطفا قبل از حذف حسابتان آنرا در یکی از این دو صفحه گزارش دهید تا بتوانیم آنها را برطرف نموده و امید به بازگشت شما داشته باشیم:

جهت حذف کردن حساب کاربری جواب‌کوی خود کافیست یک ایمیل با تیتر "حذف حساب کاربری" به info@javabkoo.com۱۰۱ از طرف ایمیلی که با آن در جواب‌کو عضو هستید بزنید. در صورتی که مایل بودید با ذکر دلیلتان جهت حذف حساب کاربری به ما کمک فراوانی خواهید کرد.

پس از حذف شدن حساب کاربریتان، سوالات و پاسخ‌های شما به صورت ناشناس در جواب‌کو باقی خواهند ماند و پروفایل جواب‌کوی شما در تمام صفحات از جمله صفحه نمایه شما، صفحه دنبال‌شوندگان و دنبال‌کنندگان حذف خواهد شد. لازم به ذکر است در صورتی که دوست داشته باشید دوباره به جواب‌کو برگردید کافیست دوباره با حساب کاربری خود لاگین کنید و حساب کاربری شما بازگردانی خواهد شد.