برو به محتوای اصلی

ازدواج برای شما چه معنایی دارد؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جواب‌کو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربتون رو به اشتراک بگذارید!

ازدواج در واقع یک فرصت است تا ما با انتخاب درست خود به تکامل برسیم. اگر خود را به درستی بشناسیم و بدانیم چه می‌خواهیم و شخصی را که انتخاب می‌کنیم دوست و باور داشته باشیم، در این صورت در ادامه‌ی زندگی، شریک، دوست و همراهی خواهیم داشت که در فراز و نشیب زندگی ما را تنها نخواهد گذاشت. اگر مرد باشیم به دنیای زنان قدم خواهیم گذاشت و اگر زن باشیم با دنیای مردان، و بسیار از هم خواهیم آموخت و با هم مشکلات را از سر راه بر‌ خواهیم داشت و در کنار یکدیگر تجربه‌های تلخ و شیرینی خواهیم داشت که بر عمق ما خواهد افزود. با یکدیگر رشد خواهیم نمود و پیر خواهیم شد، البته باید و نبایدها هم تغییر می‌کند اما این هم خود نوعی تغییر است. و از آن بالاتر طعم داشتن فرزندانی را خواهیم چشید که حلاوت آن با هیچ ثروتی برابری نخواهد کرد. 

۲
مهدی صابری منش، سرپرست برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات - متخصص کدینگ کالا (مهندسی صنایع - تکنولوژی صنعتی، کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی)

ازدواج به منزله ایجاد یک تعهد دوطرفه بین شما و فردی هست که به عنوان همسر انتخاب کردین. اما این تعهد نوعی تعهد رسمی و بسیار سنگین بوده و معمولا زیر پا گذاشتنش در تمام دنیا کاری خلاف عرف و شرع محسوب میشه. 

۱

سوالات مرتبط

سوال مشابهی موجود نیست.

آمار سوال

۳۸ نمایش
۰ دنبال‌کننده
سال گذشته پرسیده شده
آمار بازدید در این ماه

سوال رو به اشتراک بگذار