برو به محتوای اصلی
شهداد ، حسابدار مالی.

من در اولین حرکت، در بهترین مکان ایران، اقدام به ساخت کتابخانه‌ی بین‌المللی می‌کنم، زیرا معتقدم اگر اشتباهی در جامعه رخ می‌دهد ناشی از ناآگاهی یک ملت می‌باشد. آگاهی در هر زمینه‌ای موجب رشد و شکوفایی هر چه بیشتر ملت و کشور می‌شود.

۵
شهداد
اصلی ترین مبحث برای برطرف کردن نیاز جامعه، آگاهی است و این آگاهی تنها با تجربه و مطالعه بدست می‌آید. آگاهی نه تنها مشکلات یک جامعه را کمتر می‌کند بلکه باعث می‌شود مشکلات به پایین‌ترین حد خودشان برسند. رفع مشکلات به معنی از بین بردن کامل یک آسیب نیست، بلکه هدف از رفع، به حداقل رساندن آن در جامعه است. اگر صرفا برای رفع مشکلات از راهکار تجربه استفاده کنید، در این راه بسیاری از افراد قربانی می‌شوند، اما اگر در کنار تجربه از راهکار آگاه سازی استفاده شود مشکلات خیلی سریع‌تر به پایین‌ترین حد خود انتقال می‌یابد.
محمدرضا صوفیوند
مطالعه راهکار خوبی هست برای ارتقا فرهنگ مردم که در نهایت منجر به ساختن یک جامعه میشه اما مردمی که دغدغه کار و سربازی و ازدواج دارن، مردمی که در نیازهای اولیه خودشون، پایه ای ترین نیازها که مسکن و خوراک و پوشاک و ازدواج هست مشکل دارن، خیلی سمت مطالعه نمیرن چون افراد ناامید و افسرده ای میشن که ذهنشون درگیر هست... البته این دیدگاه و نظر شخصی بنده هست
نمایش سوال