برو به محتوای اصلی

اگر شما رئیس جمهور ایران باشید چه اقداماتی جهت بهبود وضعیت کشور انجام خواهید داد؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جواب‌کو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربتون رو به اشتراک بگذارید!

به جد با فساد برخورد میکنم و از نزدیک‌ترین افرادم شروع میکنم. سخت‌ترین برخورد رو انجام میدم و همه مفاسد رو صادقانه به مردم اعلام میکنم.

۷
پویا غفاری، بنیانگذار و مدیرعامل فروشگاه اینترنتی مد فیزا

اگر من رئیس جمهور شوم اول شروع به کلیه شرکت‌هایی که در مورد شرایط کشورهای مختلف دنیا از جنبه‌های مختلف بررسی و رده‌بندی میکنند را به ایران جمع میکنم و ازشون میخوام که کلیه بررسی‌هایی رو در مورد کشور انجام دهند و نظرات خود را در مورد نقاط ضعف و قوت کشور ارایه کنند. این مطالب را از لحاظ اهمیت رده‌بندی کرده و اقدامات اجرایی لازم را ترتیب میدادم.

۷
شهداد، حسابدار مالی.

من در اولین حرکت، در بهترین مکان ایران، اقدام به ساخت کتابخانه‌ی بین‌المللی می‌کنم، زیرا معتقدم اگر اشتباهی در جامعه رخ می‌دهد ناشی از ناآگاهی یک ملت می‌باشد. آگاهی در هر زمینه‌ای موجب رشد و شکوفایی هر چه بیشتر ملت و کشور می‌شود.

۵
ناشناس

به درخواست‌های مردم گوش می‌دادم و برای مشکلاتشون راه حل ارائه می‌دادم و اونها رو به مرحله اجرا درمیاوردم. حرف زدن مسلما کافی نیست. اگر از بین تمام خواسته‌های مردم به چندتا از مشکلات اصلی اونها پرداخته بشه، مثل مشکل بیکاری و یا گرونی، حتما مردم با دولت همکاری می‌کنن و انجام خیلی از کارها برای دولت هم آسون‌تر میشه. با مردم کشورم با خشونت رفتار نمی‌کردم. به جای قطع کردن اینترنت و یا مسدود کردن بعضی کانال‌های مجازی، سعی می‌کردم بیشتر به مردم نزدیک بشم و دردشون رو بفهمم و با مردم باشم نه علیه‌شون.

۴
سامان محمودیان، دانشجو-برنامه نویس

با مردم ارتباط بسیار قوی ایجاد می‌کردم طوی که هر ماه یک نفر از هر قشر، جلسه‌ای با من داشته باشد و مشکلات کاری قشر خودش را با من در میان بگذارد. با کشور‌های خارجی ارتباط بسیار قوی ایجاد می‌کردم. به صنعت‌گران، کارخانه‌داران و سرمایه‌گزاران وام و تسهیلات قابل توجهی می‌دادم.

۳

سوالات مرتبط

سوال مشابهی موجود نیست.

آمار سوال

۳۵ نمایش
۰ دنبال‌کننده
سال گذشته پرسیده شده
آمار بازدید در این ماه

سوال رو به اشتراک بگذار