برو به محتوای اصلی
حسین کوهساری
مربی، بنیان‌گذار و شتاب‌دهنده کسب‌وکارهای نوپا
۶ سال پیش پرسیده شده

آینده بیت‌کوین را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

آینده بیت‌کوین چجوریه؟ از کجا خوبه بیت‌کوین خرید و فروش داشته باشم؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربه‌تون رو به اشتراک بگذارید!

سلمان بهشتی
کارشناس شبکه و IT - گرافیست

از دو دیدگاه میتوان آینده رمز ارز‌ها۱۴۵ را بررسی کرد: سرمایه گذاری - توسعه خرید و فروش اینترنتی.

بیت‌کوین در کوتاه مدت گزینه خوبی برای سرمایه‌گذاری بود و رشد چشمگیری داشت و این رشد ادامه خواهد داشت، ولی نه با شیب شش ماه گذشته (نیمه دوم سال 2017 میلادی). درواقع میتوان گفت انتظار صعودهای دو برابری یا سه برابری دور از انتظار است. این درحالیست که دیگر ارزهای نو ظهور، با توجه به ارزش پایین آنها، قابلیت صعودهای اینچنینی را دارند.

با توجه به محدودیت‌ها و باگ‌۹۹۵های الگوریتم بیت‌کوین در بلند مدت، بعید است بتواند در مقابل قدرت و تکنولوژی‌های ارزهای جدید (مانند اتریوم، ریپل، IOTA و...)  استقامت کند.

به عنوان مثال، رمز ارز IOTA۵۶ یک ارز دیجیتال نوپا و از پیش استخراج شده است، که بر مبنای پروتکل‌های اینترنت اشیاء۱۱۲ (IOT) و با نگاه به آینده دنیای فناوری اطلاعات، توسعه یافته است. شاید تمام ویژگی‌ها۱۱۶ در یک رمز ارز، رویایی به نظر برسد. ولی این‌ها دقیقا دلایلی هستند که شرکت Microsoft را ترغیب به یک قرارداد همکاری با توسعه دهندگان IOTA کرد، چون از دید آنها تنها ارز دیجیتالی با این ویژگی‌هاست که می‌تواند نوید یک روش پرداخت جایگزین پول سنتی را در دنیای دیجیتال بدهد.

محسن
فوق دیپلم
در اصل پاسخ به "آینده بیت‌کوین چجوریه؟ از کجا خوبه بیت‌کوین خرید و فروش داشته باشم؟" ارسال شده بود

بر اساس آنچه که Keiser می‌گوید، در این هفته قیمت بیت‌کوین به 15 هزار دلار می‌رسد. مکس کییزر، معامله‌گر پیشین وال‌استریت و مجری برنامه RT Keizer Report، گفت که معتقد است بیت‌کوین (BTC) این هفته مرز 15000 دلار را خواهد شکست. به همین خاطر وی 10 هزار دلار دیگر نیز در این ارز سرمایه‌گذاری کرد.  
وی معتقد است که میزان اعتماد و استفاده از ارزهای فیات روزبه‌روز در حال کم شدن است. به همین دلیل احتمال اینکه قیمت بیت‌کوین مجددا افزایش داده باشد وجود دارد. اخیرا قیمت بیت‌کوین 1.19 درصد رشد داشته و به 10946 رسیده است و در حال حاضر خرید بیت‌کوین میتواند در بهترین حالت خود باشد.
صرافی رمزینکس۴۵ امن‌ترین درگاه تجارت ارزهای دیجیتال است.

در اصل پاسخ به "آینده بیت‌کوین چجوریه؟ از کجا خوبه بیت‌کوین خرید و فروش داشته باشم؟" ارسال شده بود

قیمت بیت‌کوین طبق نظر بعضی از کارشناسان ممکنه به مرز 15 هزار دلار هم برسه و الان میتونه جز بهترین گزینه‌ها واسه سرمایه‌گذاری باشه. برای خرید بیت‌کوین، رمزینکس شنیدم جز بهترین و معتبرترین صرافی‌هاست.

پیش‌بینی آینده قیمت بیت‌کوین را در این لینک۵۶ بخوانید.

با توجه به قدیمی‌تر بودن بیت‌کوین و محدودیت و سختی روزافزون استخراج و اقبال گسترده در کل جهان، آینده بیت‌کوین در سال‌های پیش رو بسیار خوب و رو به رشد خواهد بود.

از صرافی‌های معتبر یا وب‌سایت‌های خرید و فروش مانند لوکال بیت‌کوین خریداری نمایید. پیشنهاد میکنم این صفحه۶۴ رو بخونید.