برو به محتوای اصلی

آیا ندانستن تاریخ تولد یکی از دوستان صمیمی ات، دلیلی برای قطع رابطه او با تو است؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جواب‌کو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجرباتتونو به اشتراک بگذارید!

از نظر من خیر .اما هستند افرادی که روی موارد خاص حساس هستند هر چند که برای ما اصلاً اهمیتی نداشته باشد ولی مطلب مهم این است که اگر کسی برای ما دوستی صمیمی و عزیز است باید حساسیت‌های این عزیز برای ما مهم باشد و آن را می‌بایستی عملاً نشان دهیم.

۳
الناز نجفی
مهندس کارشناس تجهیزات پزشکی

اينكه تولد اطرافيان رو به ياد داشته باشيم، بهشون نشون ميده كه چقدر به يادشون هستيم و براشون ارزش قائليم، و اين باعث تحكيم روابط دوستى ميشه. اما اينكه فقط به خاطر فراموش كردن روز تولد كسى بخواد دوستيشو بهم بزنه، به نظر منطقى نيست، چون فراموش كردن يك تاريخ ممكنه براى هر كسى اتفاق بيافته، مخصوصا كسانى كه مشغله و درگيرى هاى زيادى تو زندگى دارن. 

۳

سوالات مرتبط

فرض کنید در یک تیم استارت‌آپ با یک نفر کار رو شروع کردید و کار به مرحله بهره‌برداری رسیده و نیاز به کار فشرده‌تر هست ولی هم تیمی شما دانش فنی و مورد نیاز برای رد شدن از این مرحله رو نداره و نمیتونه به صورت agile کار بکنه، به طوری که خروجی کار تیمی همسطح یا پایین‌تر از خروجی کار انفرادی هست و کارهای انجام شده تا این مرحله هم بیشتر انفرادی بوده. توافق خاصی هم صورت نگرفته در ابتدای کار. به نظر شما بهتر نیست در همین مرحله جداسازی انجام بشه و ادامه کار به صورت انفرادی و در آینده با تیم قدرتمندتری انجام بگیره؟ (البته این سوال بیشتر جنبه اخلاقی داره تا فنی)

آمار سوال

۰ دنبال‌کننده
۲۷ نمایش
۳ ماه پیش پرسیده شده
آمار بازدید در این ماه

سوال رو به اشتراک بگذار