برو به محتوای اصلی

چطور بفهمیم چه کسی از اینستاگرام ما بازدید کرده است؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جواب‌کو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربتون رو به اشتراک بگذارید!

امیر مومنیان، برنامه‌نویس (Javascript)

معمولا شبکه‌های اجتماعی بزرگ مثل اینستاگرام چنین اطلاعاتی رو منتشر نمی‌کنن. چون نقض حریم شخصیه. برنامه‌هایی هم که چنین ادعایی میکنن، معمولا لیست افرادی که آخرین عکس‌العمل‌ها (مثلا لایک یا کامنت) رو روی پست‌های شما داشتند با احتمال خطای زیاد به ترتیب تاریخ به شما نشون می‌دند.

۵
آرزو نجفیان، دانشجوی کارشناسی ارشد طراحی صنعتی

برای اینکه بدونیم چه کسانی اینستاگرام ما رو بیشتر از همه دنبال میکنن میتونیم از اپلیکیشن هایی   مثل اپلیکیشن Who viewed my Instagram یا همان InstaView یا Who Interact With Me for Instagram استفاده کنیم که رایگان ۵ تا از کسانی که بیشترین بازدید را از پروفایل اینستاگرام ما دارن بهتون نشون میده.

۳
حسین کوهساری ، مربی، بنیان‌گذار و شتاب‌دهنده کسب‌وکارهای نوپا

عملاً هیچ روش منطقی برای فهمیدن چنین اطلاعاتی وجود ندارد و همه برنامه‌هایی که چنین ادعایی کردند در بررسی مشخص شد که به صورت تصادفی کاربری از دوستان خودتان را به شما نمایش خواهند داد. هرچند که افراد کنجکاو در حین تماشای استوری و لایو توسط خود شرکت اینستاگرام به شما اطلاع داده می‌شود.

۳
حسن سیدی، مدیر دیجیتال مارکتینگ

اگر به بخشی که نشون میده چه افرادی استوری شما رو دیدند برید. بالاترین فردی که در اون لیست نشون داده میشه آخرین فردی است که وارد صفحه اینستاگرام شما شده.

۲