برو به محتوای اصلی

شقایق نبی‌بخش
شقایق نبی‌بخش
مهندس کامپیوتر

...

آیا از شقایق نبی‌بخش سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو از شقایق نبی‌بخش بپرس!

بستگی به خودتون داره. بعضی‌ها نمی‌تونن به صورت همزمان دو کتاب رو بخونن چون تمرکز کردن روی دو مطلب مختلف و سوئیچ کردن بینشون برای اونا سخته. اما من ترجیحم اینه که دو یا چند کتاب رو باهم بخونم (اکثرا یک کتاب معمولی و یک یا چند کتاب pdf) مخصوصا به این... (More)

در صفحه اصلی سایت بر روی گزینه "تمام موضوعات" که در قسمت راست صفحه موجود است، کلیک کنید تا به صفحه مربوطه هدایت شوید. در این قسمت شما تمام موضاعات را به تفکیک مشاهده می‌کنید که می‌توانید با کلیک بر روی هرکدام به سوالات آن بخش دسترسی پیدا کنید. همچن... (More)

یکی از مشکلاتی که کاربران آیفون دارند این است که نمی‌توانند شماره‌های مخاطبین خود را از گوشی به سیم‌کارت منتقل نمایند تا بعد از آن بتوانند شماره‌ها را به گوشی اندرویدی انتقال دهند. برای حل این مشکل راه حلی وجود دارد. ابتدا از تمام کانتکت خود در آیک... (More)

فکر می‌کنم این لینک به شما کمک کنه:

اولین سالگرد دوستیم هست، لطفا یک کتاب خوب معرفی کنین؟

به نظرم کتاب "ملت عشق" اثر الیف شافاک هم کتاب عاشقانه‌ای هست و مناسب این روزه، البته بسیار سلیقه‌ایه خوندن کتاب.

دوست عزیز نحوه محاسبه معدل در دانشگاه آزاد در لینک زیر پاسخ داده شده است:

در دانشگاه آزاد معدل کل چگونه حساب می‌شود؟

بنابر این فکر می‌کنم این نمرات در معدل شما بی‌تاثیر خواهد بود.

پاسخ

سوال شما قبلا پاسخ داده شده است. لطفا به لینک زیر مراجعه نمایید:

بیماری اوتیسم (Autism) چیست؟ دلایل و علائم آن چه می‌باشد؟

سوالی مشابه سوال شما قبلا در لینک زیر پاسخ داده شده است:

برای برنامه‌نویسی از چه زبانی خوبه که شروع کنیم؟

بستگی به نوع سلیقه شخصی داره. ولی به نظرم برای سالگرد دوستی کتابی با موضوع عشق می‌تونه خوب باشه. کتاب «جستارهایی در باب عشق» آلن دو باتن رو بهتون پیشنهاد می‌کنم که علاوه بر اینکه داستانی عاشقانه داره، دیدی جدید از عشق به شما می‌ده. من ترجمه گلی اما... (More)

من هم کاملا با هرنوع سهمیه‌ای مخالفم. به خصوص در مورد کنکور که به عینه دیده میشه جای خیلی از بچه‌های زرنگ و باهوش توسط کسایی که با سهمیه قبول می‌شن اشغال شده. اغلب هم کسایی که با سهمیه در کنکور قبول می‌شن بعد از چند ترم یا انصراف می‌دن و یا به دلیل... (More)

من خودم برای ارشد رشته معماری کامپیوتر خوندم ولی از نظر خودم اگر نرم‌افزار می‌خوندم خیلی بیشتر به کارم کمک می‌کرد چون در راستای رشته کارشناسیم بود و بیشتر می‌تونستم پیشرفت کنم. به نظرم گرایش نرم‌افزار بازار کار بهتری نسبت به سایر گرایش‌ها داره. الب... (More)

به این سوال قبلا پاسخ داده شده است:

چه مشاغلی جزو مشاغل سخت هستند؟

بهترین کتابی که در دوران لیسانس برای درس برنامه‌نویسی پیشرفته ازش استفاده کردم، کتاب راهنمای جامع java بود به نویسندگی «هربرت شیلد» و ترجمه «فرهاد قلی‌زاده نوری». این کتاب برای «کانون نشر علوم» هست و کل مباحث جاوا رو گام به گام به همراه مثال توضیح ... (More)

دلایل زیادی می‌تونه وجود داشته باشه برای بی‌خوابی و یا بدخوابی کودکان، مثل مناسب نبودن فضای خواب، اضطراب جدایی از والدین، سندرم انسداد تنفسی، کابوس شبانه، عادت دادن کودک به ابزار خواب، خسته نبودن کودک و... این اختلال در خواب ممکنه برای کودکان در هر... (More)