برو به محتوای اصلی

پویا غفاری
پویا غفاری
بنیانگذار و مدیرعامل فروشگاه اینترنتی مد فیزا

https://fiza.ir/

پویا غفاری، متولد 26ام شهریور ماهِ 1366 هجری شمسی، ارومیه
فارق التحصیلِ کارشناسیِ مهندسی عمران از دانشگاه آزاد خوی. کارشناسیِ ارشدِ مهندسیِ سازه از دانشگاه استانبول تکنیک (ITU) و دکتریِ (PhD) مهندسی عمران از دانشگاه استانبول تکنیک.
جدا از تجربه های کاری در حیطه ی تحصیلاتم که در پایین آورده می شود، من کارآفرین و پایه گذارِ استارتاپِ فروشگاه اینترنتی پوشاک فیزا (Fiza.ir) هستم که در حوزه ی مد سریع (Fast Fashion) فعالیت خودش رو از اواخرِ سال 2014 شروع کرد. فیزا تا امروز تونسته دنبال کننده های زیادی را در شبکات اجتماعی جذب کنه. همچنین فیزا اولین وارد کننده مایو اسلامی پوشیده و نیمه پوشیده در ایران است و از اولین وارد کنندگان پوشاک با کیفیت تُرک و اروپایی. استارتاپِ فیزا با عدمِ وجودِ سرمایه گذار توانسته که در این چند سال خدماتِ خود را برای مشتریان بیشتر کند و بهبود ببخشد. همچنین فروشگاه لباس فیزا، تنها استارآپ ایرانی است که در خارج از ایران شکل گرفت و تمرکز خدمات خود را بر روی داخل کشور گذاشته است. از افتخارات فیزا می توان از موارد زیر نام برد :
انتخاب فیزا به عنوان استارت آپ برتر از طرف شتاب دهنده ی Etohum در ترکیه در سال 2016
انتخاب فیزا به عنوان استارت آپ برتر از طرف جوجه کشی استارت آپی ITU CEKIRDEK در ترکیه در سال 2016
دعوت از فیزا در کنفرانس International Global Entrepreneurship Summit در آمریکا در سال 2016
دعوت از فیزا در کنفرانس های Startup Istanbul و Startup Turkey در ترکیه و Etohum Sanfrancisco در آمریکا در سال 
تجربه های کاریِ دیگر : تجربه ی کارِ طراحی و ارزیابی ساختار های جدید در مهندسیِ سازه، ارزیابی ریسک سازه برای سازه های ساختمانی در برابر خطرات طبیعی و ارتعاشات ناشی از فعالیت های انسانی با استفاده از روشهای عددی و اندازه گیری ارتعاش و تجربه ی مدلسازی عددی ساختارهای مهندسی عمران با استفاده از روش های کاربردی در انواع ساختهای فولاد و بتن آرمه را دارم.

آیا از پویا غفاری سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو از پویا غفاری بپرس!

رسیدیم به آخرش!