برو به محتوای اصلی

ایمان حجازی
ایمان حجازی
۱۳۵
مدیر آژانس بازاریابی شیفت

آیا از ایمان حجازی سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو از ایمان حجازی بپرس!

ایمان حجازی، مدیر آژانس بازاریابی شیفت

من وب سایت کتاب۶۵ رو برای دانلود کتاب۶۵ پیشنهاد می‌کنم که کاملا رایگانه و چندین میلیون کتاب رو در اختیار کاربران قرار میده. همچنین مقالات ISI رو با ارائه DOI میشه دریافت کرد.

ایمان حجازی، مدیر آژانس بازاریابی شیفت

یکی از راه‌های موجود: در PHP میتونید با استفاده از کدهای زیر اینکارو انجام بدید و دسترسی به این صفحه رو با SESSION محدود کنید.

<?php
$fakeFileName= "fakeFileName.zip۳۸";
$realFileName = "realFileName.zip۳۸";

$file = "downloadFolder/".$realFileName;
$fp = fopen($file, 'rb');

header("Content-Type: application/octet-stream");
header("Content-Disposition: attachment; filename=$fakeFileName");
header("Content-Length: " . filesize($file));
fpassthru($fp);
?>
ایمان حجازی، مدیر آژانس بازاریابی شیفت

افراد ناتوان هم جزیی از اعضای جامعه هستن که باید بتونن مثل همه از امکانات رفاهی و... استفاده کنند. بنظرم امکان واقعا جالب و بدردبخوری برای این دسته از افراد هست.

ایمان حجازی، مدیر آژانس بازاریابی شیفت

جواب این سوال یکم سخته. چون اونایی که اهل فوتبال هستن معمولا یک مربی رو دوست ندارن و احتمالا چند تا مربی تو ذهنشونه. من از بین مربی‌ها پپ گواردیلا رو انتخاب میکنم. دلایل انتخابم هم اینه که اول از همه سرمربی تیم محبوبم بارسلونا بود. دوم اینکه توی تیم‌هایی که تا حالا سرمربیش بوده به افتخارات خیلی خوبی رسیده. از جمله: بارسلونا، بایرن مونیخ و منچستر‌سیتی.

گواردیولا بازیگری دوران حرفه‌ایش رو از فوتبال برای بارسلوناسی شروع کرد. سپس به بارسلونا‌بی و تیم اصلی رسید. او بازی در تیم‌هایی مثل رم و الاهلی قطر رو هم توی کارنامش داره.

ایمان حجازی، مدیر آژانس بازاریابی شیفت

توی سربازی به اصول کلی نظم خیلی اهمیت میدن. نظم میتونه تمیز بودن پوتین‌ها، مرتب بودن کمد، تمیز بودن اسلحه، نظافت شخصی و یا حتی زیر تخت خواب باشه.

مرتب بودن تخت هم یکی از پارامترهای منظم بودن هست که احتمالا با توجه به مساحت تخت و تو چشم بودنش، و همچنین تعداد زیاد تخت‌های توی یک خوابگاه، زیاد توی چشم میاد.

از طرف دیگه هم، چون تمیز کردن تخت اونم اول صبح یکم سخته، سربازها توی تمیزیش زیاد مشکل دارن و فکر میکنن تمیز بودن تخت از سایر المان‌های منظم بودن بیشتر تو چشمه.

رسیدیم به آخرش!