برو به محتوای اصلی

علی
علی

آیا از علی سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو از علی بپرس!

علی

از طریق سایت کوین مپ ایران ۷۱میتونید لیست شرکت‌ها و یا سایت‌هایی که خدمات یا محصول‌شون رو از طریق پرداخت با بیت کوین ارائه میدن رو ببینید (البته سایت‌های زیادی نیستند و اکثرشون فعال نیستن، در آینده این لیست شاید... (More)

علی

این سوال جزء سوال‌های تکراری این حوزه در این سایت هست پس پاسخی که برای دوست دیگری نوشته بودم رو همینجا دوباره مینوسم براتون، در حال حاضر مراکز خرید و فروش ارزهای دیجیتال از طرف دولت غیرقانونی اعلام شده است... (More)

علی

در حال حاضر مراکز خرید و فروش ارزهای دیجیتال از طرف دولت غیرقانونی اعلام شده است  و هیچ شرکت یا صرافی یا وبسایتی نمیتونه بگه از طرف دولت مجوزی دال بر خرید و فروش داشته و هر وبسایتی که در... (More)

این پاسخ ۲۰ سکه برنده شده است

علی

اکثر فیلم‌های کوتاهی که دیدم مدت کوتاهی ذهنمو به خودش مشغول کرده ولی بعد یه مدت تا اسم یا حتی قسمتی از محتوای فیلم رو نبینم برام یادآوری نمیشه، ولی چندتا از فیلم‌هایی که یه مدتی گاها به یادشون میفتم... (More)

علی

امروزه استارتاپ‌هایی که میرن به سمت فناوری Blockchain و همینطور Smart Contracts روز به روز در حال افزایش هست، طوری که شرکت‌های بزرگی مثل Microsoft و IBM دارن راهکارهای سازمانی رو که مبتنی بر این فناوری هست برای مشتریان‌شون میدن.... (More)

رسیدیم به آخرش!