برو به محتوای اصلی

گیت‌هاب (Github)

آیا در مورد گیت‌هاب (Github) سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره گیت‌هاب (Github) بپرس!

علی ورزشی
توسعه دهنده شیرپوینت

شما با استفاده از لینک زیر میتونید این کارو انجام بدید:

https://pages.github.com۳۸

در واقع گیت‌هاب یک سری ساب‌دومین‌ها داره برای کارهای مختلف که یکی از sub domain‌های معروفش همینه. وقتی که واردش میشید به صورت خیلی ساده نحوه درست کردن یک repository که ب... (بیشتر)

علی ورزشی
توسعه دهنده شیرپوینت

در واقع در تکمیل صحبت‌های دوست عزیزمون باید بگم که شما استاندار‌های یه پروژه رو تو گیت هاب خیلی به مراتب بهتر و قنی‌تر یاد میگیری. گیت هاب جنبه‌های مختلفی داره. مثلا یه زمانی شما قراره دنبال منابع معتبر اعم از فیلم و کتاب و سورس کد و اینا باشی خب خ... (بیشتر)

محمد حسین عابدی
توسعه دهنده وب @بامیلو

گیت‌هاب یک پلتفرم نرم‌افزاری هست که امکان ایجاد پروژه‌های برنامه‌نویسی، مشارکت‌ در اونها و بیان  نظرات و مشکلات پروژه‌ها رو به شکلی بسیار ساده ایجاد کرده. در گیت‌هاب امکان ساختن پروژه‌های public (قابل رؤیت توسط همه) و private (مخصوص شخص و یا ی... (بیشتر)

مهدی راش
عنواین رو باید دور ریخت!

به نظر من خبر خوبی نیست، خبر بدی هم نیست.

اساسا خریداری شدن یه پلتفرم بزرگ توسط یه کمپانیه بزرگ حس خوبی بهم نمیده و حس میکنم شکل و کلاس رقابت رو عوض میکنن (همونطور که گوگل و فیسبوک و ... عینا نمیخوان از قافله عقب بیوفتن)، صرفا از این روی. البته تا ب... (بیشتر)

دانیال نوری
مدیر محصول @بامیلو

مایکروسافت امروز (دوشنبه، 14 خرداد) اعلام کرد که بزرگترین پلتفرم به اشتراک‌گذاری برنامه‌نویس‌ها رو به ارزش 7 و نیم میلیارد دلار خواهد خرید.

گیت هاب تا الان حدود 27 میلیون۲۰۶ کاربر داره و از سال 2008 که کارشون رو شروع کردن مجموعا 350 میلیون دلار۹۶ سرمایه ... (بیشتر)

👤 Top Contributors