برو به محتوای اصلی

رویداد (Event)

آیا در مورد رویداد (Event) سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره رویداد (Event) بپرس!

احسان خواجوی ، موسس آکادمی دیجیتال مارکتینگ گرشا

به موضوع رویداد بستگی داره اما به نظر من مهم‌ترین ویژگی یه رویداد استارتاپی، شبکه‌سازیه. شرکت‌کنندگان باید بتونن به نحوی با هم آشنا بشن (یا معرفی کنن یا از اتیکت روی لباس استفاده بشه) و با همدیگه گفت و گو کنن.

۵

توی سالن‌های بزرگ که معمولا ملت یا آزادی دارن، ردیف 7 خیلی عالیه.

در ضمن خیلی سوال خوبی پرسیدین! احسنت

۸
بهروز ، مدیریت اجرایی

از ردیف اول جلوی پرده تا انتهای سالن را به سه قسمت تقسیم کن و بهترین مکان یک سوم آخر است. دقت کنید که حتما صندلی‌های وسط آن ردیف را انتخاب کنید، زیرا تکنسین‌های صدا و تصویر از آن مکان به تست صدا و تصویر می‌پردازند. 

۱۱
پریسا رزازی ، کارشناسی ارشد IT -کارشناس توسعه کسب و کار اسنپ تریپ

ایوند.کام

۳
میلاد کرمی ، مدیرعامل استودیو استارتاپ لانچری

من بجز سرویس ایوند۴۳، مورد دیگه‌ای به ذهنم نمیرسه که خوب باشه، ایوند یکی از پلتفرم‌هایی بوده که زمانی که می‌خوایم رویدادی برگزار کنیم ازش استفاده می‌کنم و همیشه راضی بودم.

۷
فرید کاووسی ، علاقه‌مند به استارتاپ

تا جایی که بند اطلاع دارم، رویداد استارتاپی کارآغازیان  یه دورهمی هفتگی هست که در شهر‌های مختلف مثل اصفهان، تهران، ارومیه، شیراز، مشهد، کرج، اهواز و ... بصورت هفتگی برگزار میشه و افراد باتجربه و صاحبان کسب و کار‌های آنلاین و فعالان استارتاپی و... (بیشتر)

۹
عرفان آریان‌منش ، مدیر محصول در کشمون

عضویت در کانال تلگرام میتینگرام۵۹ بهترین روش برای پیگیری و باخبر شدن از رویدادهای تخصصی در زمینه‌های مختلفه. در این کانال روزانه گلچینی از رویدادها به همراه لینک دریافت بلیت اطلاع‌رسانی میشود.

۵
👤 Top Contributors