برو به محتوای اصلی

ارز دولتی

آیا در مورد ارز دولتی سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره ارز دولتی بپرس!

حرف از چه سودی میزنی دوست عزیز؟

به نرخ روز و آزاد برات حساب میشه، به جای اینکه پول بلیط رفت و برگشت ضرر کنی، برو صرافی.

۲
حجت مردانه زاده ، بنیان گذار افزونه ها دات کام - طراح و توسعه دهنده سیستمهای متن باز

عملا این یک چیز ناموجود و غیرممکن هست... دنبالش نباشید دوست بزرگوار... البته چیزی که گفته شده توسط مدیران این هستش که کلیه لوازم موبایل و گوشی ها ارز دولتی بهشون اختصاص داده شده اما عملا در بازار هیچ فروشنده و تامین کننده ای رو نمیتونید پیدا کنید ک... (بیشتر)

۶
حجت مردانه زاده ، بنیان گذار افزونه ها دات کام - طراح و توسعه دهنده سیستمهای متن باز

ای برادر... دارو و کلی نیازهای اساسی رو شما برید داروخونه حتی داروهای معمولی رو که همینجا هم تولید میشه کلی داستان دارند. یک نمونه خودم هفته پیش داروخانه دولتی هلال احمر رفتیم، دو قلم قرص میشد 12000 تومان ؛ مسئول داروخانه فاکتور صادر کرده خواستیم پ... (بیشتر)

۴

میتونید برید بانک ملی و برای دریافت ارز ثبت‌نام کنید. اینکه برای مقاله هم ارز میدن یا نه رو نمیدونم و بهتره برید از بانک ملی بپرسید. برای اطمینان، مدارک مربوط به ارسال مقاله رو هم پرینت بگیرید و با خودتون ببرید چون باید ثابت کنید که دلیل دارید تا ا... (بیشتر)

۴

در فروردین امسال (97) یک سری سیاست‌های ارزی جدیدی به تصویب رسید که طبق آن افراد می‌توانند از بانک‌ها ارز دولتی دریافت نمایند. نحوه و قوانین دریافت ارزهای دولتی هم توسط بانک مرکزی به تمامی بانک‌ها اعلام شده است. 

اکثر افراد بر این باورند که تنها... (بیشتر)

۵
اشکان خسروی‌پور ، کارشناس امور بین‌املل

فروردین 1397 برای بازار ارز بسیار شوکه‌کننده بود و نرخ ارز هر روز، هر ساعت و حتی هر دقیقه رشد و تغییرات چشمگیری داشت و نرخ اون در بازار آزاد هم خیلی بالا رفت. به دلیل این شرایط بدی که وجود داشت، پرداخت ارز مسافرتی متوقف شد. به همین دلیل بانک مرکزی ... (بیشتر)

۳
👤 Top Contributors