برو به محتوای اصلی

ارز دیجیتال

آیا در مورد ارز دیجیتال سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره ارز دیجیتال بپرس!

نیکلاس

حدودا آذر پارسال بود که با افزایش شدید قیمت بیت‌کوین و اتریوم ماینینگ موضوع ماینینگ داغ شده بود و اکثر کسایی که آشنایی داشتن دنبال خرید سیستم ماینینگ بودن. حتی ما تو فامیلمون مورد داشتیم برق کار بود کیس ماینینگ خرید بعدم من خرد خرد داخل دیوار فروخت... (بیشتر)

علی ورزشی
توسعه دهنده شیرپوینت

به نظرم بخش اول سوال شما با بخش دومش تضاد داره. ما تو بحث ماینینگ در واقع مبحثی داریم به اسم Hash power یا قدرت هش (توان هش). این که هر چه قدر اون سخت‌افزاری که داره این کارو انجام میده از قدرت هش بالاتری برخوردار باشه در واقع میزان استخراجی که دار... (بیشتر)

سهیل نیک‌اندیش
مدیرعامل/کارشناسی مدیریت دولتی/در حال خدمت سربازی

به زودی سایت خودم در خصوص لوازم جانبی موبایل با ارز دیجیتال راه‌اندازی خواهد شد. تاریخ راه‌اندازی در مهرماه 97 خواهد بود. 

mittrade.ir۵۹

سهیل نیک‌اندیش
مدیرعامل/کارشناسی مدیریت دولتی/در حال خدمت سربازی

حساب وبمانی یا پرفکتمانی ویرفای باز کنید و ارزدیجیتال را به دلار تبدیل کنید، این شکل عمل کنید ریال بیشتری کسب می‌کنید. سپس از payment24 استفاده نمایید. 

 

ناشناس

به نظر من هم اگر ارزی که دارید حاصل درآمد و فعالیت حقیقی شماست اگر وارد این داستان‌ها نشه بهتر هست. به شخصه استفاده از این ارز رو برای کسانی که درآمدهایی به غیر از فعالیت حقیقی و سالم دارند پیشنهاد میکنم. اگر هم منابعشون از دسترس خارج بشه خب دلشون ... (بیشتر)

حسن سیدی
مدیر دیجیتال مارکتینگ

تجربه شخصی من میگه ریسک بالایی داره مخصوصا اگر اطلاعاتی در مورد خرید و فروش و بورس و مسائل مالی نداشته باشید.

علی

از طریق سایت کوین مپ ایران ۵۸میتونید لیست شرکت‌ها و یا سایت‌هایی که خدمات یا محصول‌شون رو از طریق پرداخت با بیت کوین ارائه میدن رو ببینید (البته سایت‌های زیادی نیستند و اکثرشون فعال نیستن، در آینده این لیست شاید کامل‌تر بشه) و سایت کوین مپ۴۷ هم بصورت ج... (بیشتر)

علی

این سوال جزء سوال‌های تکراری این حوزه در این سایت هست پس پاسخی که برای دوست دیگری نوشته بودم رو همینجا دوباره مینوسم براتون، در حال حاضر مراکز خرید و فروش ارزهای دیجیتال از طرف دولت غیرقانونی اعلام شده است و هیچ شرکت یا صرافی یا وبسایتی نمیتونه بگه... (بیشتر)

علی

در حال حاضر مراکز خرید و فروش ارزهای دیجیتال از طرف دولت غیرقانونی اعلام شده است  و هیچ شرکت یا صرافی یا وبسایتی نمیتونه بگه از طرف دولت مجوزی دال بر خرید و فروش داشته و هر وبسایتی که در حال حاضر این کار رو انجام میده بدون مجوز هست. بهترین و ا... (بیشتر)

👤 Top Contributors