برو به محتوای اصلی

برجام

آیا در مورد برجام سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره برجام بپرس!

این سوال جوابی ندارد چون برجامی وجود ندارد.

 

۶
پویا جباری‌‌ثانی ، توسعه دهنده ارشد وب (جاوا اسکریپت)

به نظر من گرانی دلار نه تنها حباب نیست، بلکه انتظارم اینه که تا پایان سال جاری نزدیک به دو برابر قیمت فعلی رشد داشته باشه. کما اینکه برخی از کارشناسان اقتصادی هم معتقد بودند که قیمت قبلی دلار رو دولت به زور نگه داشته و نرخ واقعی رو دو سال قبل در حد... (بیشتر)

۵
پویا جباری‌‌ثانی ، توسعه دهنده ارشد وب (جاوا اسکریپت)

متاسفانه به نظر شخصی من، به عنوان یک شهروند عادی و نه به عنوان یک کارشناس اقتصادی، این طور به نظر میرسه که در طی یکی دو سال آینده وضع اقتصادی روز به روز بد‌تر خواهد شد. با توجه به اعمال دو مرحله‌ای تحریم‌های آمریکا اولی در طی سه ماه آینده و دیگری د... (بیشتر)

۱۰
ابراهیم اسدی ، لیسانس علوم اجتماعی/معلم بازنشسته

     اروپا احتمالا یکی از برندگان خواهد شد چون خروج آمریکا از برجام یک هشدار جدی به اروپا است یا باید تابعیت آمریکا را بپذیری یا استقلال خود را. بر همین اساس در دراز مدت اروپا از این مسئله برای اتحاد بیشتر و یا تدوین رژیم‌های بین‌الم... (بیشتر)

۷
شهاب سیاوش ، طراح گرافیک و موسس فروشگاه فونت سیاوش

اگر بخواهیم واقعیت را بدانیم و درگیر شعارهای هیچ سویی نشویم، برجام در واقع یک برگهٔ کاغذ بیشتر نبوده. میزان تظاهرات کارگران و کارمندان و معلمان در ۲ سال گذشته چند برابر شده و قدرت خرید مردم پایین‌ و پایین‌تر آمده است. همین‌طور بالا رفتن قیمت دلار د... (بیشتر)

۹
👤 Top Contributors