برو به محتوای اصلی

پونیشا (Ponisha.ir)

آیا در مورد پونیشا (Ponisha.ir) سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره پونیشا (Ponisha.ir) بپرس!

امین غیبی ،

به نظر من بهترین سایت واسه دورکاری الان تو ایران سایت ”خدمات یاب۴۸” هستش.

۳

این مقاله هم بهت کمک زیادی می‌کنه تا در سایت‌های فریلنسری بهترین بشی:

چگونه در پونیشا بهترین فریلنسر بشیم؟۴۶

۲

تو پونیشا موقعی که دانشجو بودم کار کردم چندتا پروژه، قیمت‌ها واقعا پایین بود و ارزش نداشت اکثر مواقع، ولی برای شروع یه برنامه‌نویس تقریبا خوب بود.

۴

من تو انجام میدم۴۰ هم فعالیت کردم و درآمد داشتم و هم خرید کردم و از بقیه فریلنسر‌ها استفاده کردم که کاملا هم بدون دغدغه بود.

۶
نیکلاس ،

من از پونیشا استفاده کردم به عنوان فریلنسر. مشکلاتی که این سایت‌ها اینجور سایت‌ها دارن اینه که خیلی از فریلنسر‌ها دارن قیمتارو داغون میکنن درسته یه فریلنسر خیلی کمتر از یه شرکتی چیزی پول میگیره ولی اینطوری واقعا بازار اینکار داغون شده. به نظرم بزرگ... (بیشتر)

۶
ناشناس

خیر. پونیشا در پشتیبانی بسیار ضعیف هست به صورتی که  تیم پشتیبانی پونیشا دورکاری می‌کنند و کنار هم نیستند،‌ مدیریت پاسخگو نیست و روند‌های پشتیبانی به خصوص برای کارفرماها وقتی به مشکلی میخورند خیلی سخت هست و در نهایت هم نتیجه‌بخش نیست. به عنوان ... (بیشتر)

۶

قطعا انجام میدم

من توی جفتشون فعالیت داشتم ولی قطعا انجام میدم بهتره و روند کاری بهتری داره و افراد راحت‌تر می‌تونن خدمات ارائه بدن و از اون مهمتر افراد بهتر و سریعتر می‌تونن خدمت مورد نظر خودشون و پیدا کنن و سفارش بدن و انجام میدم واقعا کار راه اند... (بیشتر)

۹
شادی ،

پاسخ اول کامل بود، منم اینو اضافه کنم که نحوه فعالیت در انجام میدم کمی با پونیشا تفاوت داره. 

در این سایت روال معمول خرید اینطوریه که شما تخصص و مهارت و نمونه کارتون رو به همراه قیمت و توضیحات و.. معرفی میکنید (برای هر خدمت جدا، یعنی شما اگر هم... (بیشتر)

۱۱
شادی ،

من از انجام میدم۲۹۳ و پونیشا ۲۱۴استفاده کردم و از هر دو راضی بودم.

انجام میدم رو بیشتر برای پروژه‌های خردتر مثل تولید محتوا و گویندگی و انیمیشن و... و پونیشا رو بیشتر برای پروژه‌های برنامه نویسی مناسب دیدم.

۱۳
ناشناس

«پونیشا»

برای کسب درآمد در پونیشا دو راه وجود دارد: معرفی پونیشا به سایر افراد و انجام پروژه‌های دورکاری. 

کسب درآمد از طریق معرفی پونیشا:

برای این کار ابتدا باید در سایت پونیشا ثبت نام۷۳ کنید. شما به ازای معرفی هر نفر که عضو شوند و یا عضویت خود را... (بیشتر)

۱۱
👤 Top Contributors