برو به محتوای اصلی

معلّم

آیا در مورد معلّم سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره معلّم بپرس!

حجت مردانه زاده ، بنیان گذار افزونه ها دات کام - طراح و توسعه دهنده سیستمهای متن باز

به شخصه چه در دوران مدرسه و چه در دوران دانشگاه از معلمین و اساتیدی که صرفاً یکسویه صحبت می‌کردند و صرفاً به تشریح مطالب درسی علاقه زیادی داشتند بیزار بودم. اساساً از نوع توجه بچه‌ها و بی‌حوصلگی و بی‌علاقگی کاملا این قضیه مشخص بود اما نمیدونم چرا ب... (بیشتر)

۵
ابراهیم اسدی ، لیسانس علوم اجتماعی/معلم بازنشسته

در دوره راهنمایی خانم معلمی داشتم که خیلی با احساس شعر و رمان میخواند و خیلی با شخصیت و مهربان بود به نام خانم خرسند. این خانم اینقدر مهربان بود که دانش‌آموزان عاشقش بودند.

در دوره دبیرستان دبیری داشتیم بنام آقای شمشیری، ایشان جامعه شناسی درس می‌داد... (بیشتر)

۴
مهدی صابری منش ، سرپرست برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات - متخصص کدینگ کالا (مهندسی صنایع - تکنولوژی صنعتی، کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی)

بهترین معلم من، جناب آقای جبرائیلی بودن که افتخار نشستن چند ترم کلاس زبان رو در کلاس ایشون داشتم و بهترین استادم هم در دوره ارشد جناب دکتر شکیب بودن که به تمام دانشجویان ثابت کرد، استاد و شاگرد میتونن در کنار تبادل علمی با هم رفیق باشن.

۶
ناشناس

من یک استادی دارم که خیلی ماهر و آگاه هست و مهم‌تر از همه دلسوزه و ساعت‌ها وقت میذاره و به ما آموزش میده (برعکس بعضی استادها) و بهمون انگیزه میده.

۳
شهاب سیاوش ، طراح گرافیک و موسس فروشگاه فونت سیاوش

یه استادی تو دانشگاه داشتیم برای ادبیات عمومی. آقای مکتبی. تو یه کلاس ۵۰-۶۰ نفره از اونجایی که تقریبن همه‌شون (مخصوصن اون سالها) در عمرشون شاید یک کتاب غیر درسی هم نخونده بودن و تو کلاس ادبیات همش منتظر این بودن که استاد بگه دقیقا از چی سوال میاد و... (بیشتر)

۱۲
سامان محمودیان ، دانشجو-برنامه نویس

 آقایان حسن شجاعی، حسین باقری و رضایی

آقای حسن شجاعی

اول در مورد آقای شجاعی صحبت می‌کنم. نوع تدریس او را واقعا دوست داشتم. دوست دارم در آینده استادی مانند او باشم. زمان کلاسش ۳ ساعت بود. کلاس فشرده‌ای بود اما هرگز احساس خستگی نمی‌کردم چون با&n... (بیشتر)

۸
مو نوروزیان ، طراح ،پرزنتر و فکر کن

بهترین آدم‌هایی که از آنها آموختم کسانی بودند که به من دیدن از زوایای دیگری که می‌توان از طریق آنها استنباط کرد را آموختند. کسانی که برای هر علمی که به من یاد دادند، دلیل داشتند. و هرچه کسانی که صرفا "درس می‌گفتند" بیشتر بودند، ارزش آنهایی که یاد م... (بیشتر)

۸
مو نوروزیان ، طراح ،پرزنتر و فکر کن

۱- صبر، صبر و صبر!

۲- درواقع برای یاددان ابتدا باید آموزنده بود. باید شاهد بود و نکات را دید و بخاطر سپرد. البته این شیوه در سبک آموزشی ایران جایی ندارد، اما چه بهتر که از خود شروع کنیم. تجربه آموزش به من فهمانده که باید در جای طرف مقابلم بنشینم و ... (بیشتر)

۷
👤 Top Contributors