برو به محتوای اصلی

کلاس درس

آیا در مورد کلاس درس سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره کلاس درس بپرس!

سمیه امیری
وکیل دادگستری

اگر زبانتون در حد متوسط هست من شدیدا و قویا خان آکادمی رو پیشنهاد می‌کنم. خودم استعدادم تو ریاضی صفره ولی وقتی ویدیوهای خان آکادمی رو می‌بینیم کامل میفهمم.

https://www.khanacademy.org/math/۴۸

مهمترین چیز در بحث آموزش اثربخشی هست. ممکنه چند معلم سبک تدریس متفاوتی داشته باشن ولی اثربخشی اونا مثل هم باشه. معمولا اینطور تصور میشه که هر چقدر تعداد دانش‌آموزا در کلاس کمتر باشه، یادگیری بهتر میشه. تحقیقات هم اینجوری نشون داده که اگه در یک کلاس... (بیشتر)

حجت مردانه زاده
بنیان گذار افزونه ها دات کام - طراح و توسعه دهنده سیستمهای متن باز

به شخصه چه در دوران مدرسه و چه در دوران دانشگاه از معلمین و اساتیدی که صرفاً یکسویه صحبت می‌کردند و صرفاً به تشریح مطالب درسی علاقه زیادی داشتند بیزار بودم. اساساً از نوع توجه بچه‌ها و بی‌حوصلگی و بی‌علاقگی کاملا این قضیه مشخص بود اما نمیدونم چرا ب... (بیشتر)

علی ورزشی
توسعه دهنده شیرپوینت

در دوره‌ی دانشجویی تو کلاس برنامه‌نویسی پیشرفته استاد می‌خواست در مورد شی‌گرایی تدریس کنه و بعد از این که بیشتر بخش‌ها رو گفت می‌خواست یه جمع بندی کنه اومد سر کلاس بازی کانتر رو اجرا کرد و مبحث شی‌گرایی رو تو قالب این بازی به نحوی جمع‌بندی کرد که ت... (بیشتر)

مهدی صابری منش
سرپرست برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات - متخصص کدینگ کالا (مهندسی صنایع - تکنولوژی صنعتی، کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی)

یه دوره کوتاه آموزشی زیر نظر دکتر شهباز مرادی بود که به صورت تئوری و کارگاهی برامون رفتار سازمانی رو آموزش داد و شاید همین کلاس بود که محرکی شد تا کارشناسی ارشدم رو تو یک رشته مرتبط با منابع انسانی و رفتار سازمانی بگیرم.

درس شبکه‌های کامپیوتری در دوره لیسانسم بود. اونقدر استادش شیرین درس می‌داد که همیشه کلاسش شلوغ بود، با اینکه حتی حضور و غیاب هم نمی‌کرد. کلاس فیزیک در دوره پیش‌دانشگاهی هم همینطور بود. معلم فیزیکمون اونقدر راحت راجع  به مسائل سخت فیزیک توضیح م... (بیشتر)

👤 Top Contributors