برو به محتوای اصلی

مودم (Modem)

آیا در مورد مودم (Modem) سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره مودم (Modem) بپرس!

اول باید بررسی کنید که مشکل از کجاست آیا سیستم شما به وای‌فای وصل میشود؟

اگر به مودم وصل هستید ولی اینترنت مودمتان قطع شده:

ابتدا چراغ‌های مودم را بررسی کنید اگه چراغ اینترنت‌تان خاموش است روش زیر را امتحان کنید (برای مودم‌های ADSL): 

وارد تنظیما... (بیشتر)

۳
مر س ،

از این آموزش برای دیدن دستگاه‌های متصل به شبکه‌تون استفاده کنید:

https://ultrasec.org/network-sweep۳۰

۴
حجت مردانه زاده ، بنیان گذار افزونه ها دات کام - طراح و توسعه دهنده سیستمهای متن باز

تا جایی که بنده میدونم مخابرات در حال حاضر (03/10/1397) به طور اختصاصی و مستقل سرویس اینترنت همراه بی‌سیم یا همراه ارائه نمیده. 

اما اگر منظورتون این هستش که در محل شرکت یا مجموعه‌تون دکل‌های اینترنت وایرلس راه‌اندازی کنند و یا پوشش بدند. فکر ک... (بیشتر)

۸
ناشناس

با خود شرکت خصوصی یا دولتیش تماس بگیرید، آدرس یه سایتی رو بهتون میدن. وارد شدید راهنمایی‌تون میکنن بعد تایید کردید تمومه.

 

۳
علی ورزشی ، توسعه دهنده شیرپوینت

بستگی به نوع access point شما داره. خیلی‌ها میتونن این کارو انجام بدن و firewall‌های خوبی دارن و خیلی‌ها نمیتونن. شما میتونی با یه میکروتیک این کارو انجام بدی. در واقع میکروتیک بعد از روتر شما قرار میگیره و اینترنت از اون پخش میشه به سمت کلاینت‌ها.... (بیشتر)

۵

با استفاده از دستگاه‌های تقویت کننده سیگنال وای‌فای. در محلی بین مودم و جایی که ضعف سیگنال داره قرارش میدی و تقویت میشه سیگنال. یک کار دیگر هم استفاده از اکسس پوینت‌هایی با چند آنتن جهت تقویت برد هست.

۱۰

برای اینکه شما متوجه شوید که چه تعداد دستگاه‌هایی به مودم وایرلس شما متصل هستن راه‌های مختلفی وجود دارد. شما می‌توانید از طریق گوشی هوشمند خود، کامپیوتر و یا تنظیمات مودم به موضوع پی ببرید که دقیقا چه کسانی با چه مک آدرسی به مودم شما متصل هستند:

مشا... (بیشتر)

۱۰
محسن ،

شما داخل تنظیمات مودمتون برید 192.168.1.1 اونجا چک کنید چند تا مک آدرس متصل شده و فعال هست و حتما به دوستانتون هم بگید به دلیل فراگیر شدن آموزش هک۷۲ وای فای همه باید امنیت خودشونو حفظ کنن.

سوال دومتون هم از isp بپرسید چون بعضی از این شرکت‌ها دارن یکی ... (بیشتر)

۱۲

یکی از تفاوت‌های مودم تک آنتن با مودم دو آنتن یا چند آنتن در سرعت انتقال داده می‌باشد. سرعت انتقال داده در مودم چند آنتن بیشتر از مودم تک آنتن است. مودم‌های وایرلس سری N دو آنتن یا Dual-band می‌توانند هم در محدوده فرکانس 2.4 گیگا هرتز و هم در محدود... (بیشتر)

۶
👤 Top Contributors