برو به محتوای اصلی

مدرسه

آیا در مورد مدرسه سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره مدرسه بپرس!

پویا عبدی ، مشاور روانشناس

برای این که رشته انسانی را انتخاب کنید باید قبل از آن از خود بپرسید که می‌خواهید در آینده چه رشته‌ای را انتخاب کنید. موفقیت در رشته‌های دانشگاهی علوم انسانی نظیر حقوق و روانشناسی به مهارت‌های ارتباطی و قابلیت‌های سخنور بالایی نیاز دارد. در نتیجه تن... (بیشتر)

۳
پویا عبدی ، مشاور روانشناس

اگر شما درک و علاقه خوبی به درس‌های ریاضی و فیزیک دارید می‌توانید آینده خوبی را در این رشته برای خود متصور باشید. رشته‌های دانشگاهی ریاضی اکثراً به رشته‌های مهندسی مربوط می‌شود. به همین خاطر شما باید از تونایی‌های تجسمی بالایی برخوردار باشید.

ق... (بیشتر)

۳
پویا عبدی ، مشاور روانشناس

به دلیل آینده بهتری که در رشته‌های علوم پزشکی متصور می‌شود افراد زیادی به این رشته گرایش پیدا می‌کنند. برای اینکه بتوانید در این رشته موفق شوید باید از روحیه رقابتی بالایی برخوردار باشید تا رقابت تنگاتنگی که بین افراد در این رشته وجود دارد به شما آ... (بیشتر)

۳
ابراهیم اسدی ، لیسانس علوم اجتماعی/معلم بازنشسته

به 2 طریق میتونی تغییر رشته بدید:

1- در تابستان 98 پایه دهم به یازدهم می توانی تغییر رشته بدید ودر بازه زمانی مشخص باید ثبت نام کنید و دروس تخصصی علوم انسانی را امتحان بدید.

2- در پایه یازدهم به دوازدهم باز هم میتونی تغییر رشته بدید و از طریق بخشنامه... (بیشتر)

۸

قوانینی که در مورد تنبیه دانش‌آموزان در آئین‌نامه انضباطی مدارس وجود دارد به شرح زیر است:

طبق ماده 74 آئین‌نامه انضباطی مدارس:

کوتاهی و سهل‌انگاری دانش آموزان در مورد انجام دادن تکالیف و وظایف خود، تخلف محسوب می‌شود. در این حالت مدیر مدرسه، شورای مدر... (بیشتر)

۳
جلیل عباسی ، مهندس کامپیوتر و مدرس

یکی از مواردی که میتونه باعث تغییر بشود ثبت و مستندسازی مشکلات و روش و متدهایی است که به نظر مدرسین می‌رسد و با آزمایش و خطا بهمراه مطالعه روش‌های بهتری جایگزین می‌کنند.

بنظر من اصول‌گرایی نه تنها در سیاست که در آموزش وجود دارد. مدرسان طبق اصول خاصی... (بیشتر)

۷
ابراهیم اسدی ، لیسانس علوم اجتماعی/معلم بازنشسته

در دوره راهنمایی خانم معلمی داشتم که خیلی با احساس شعر و رمان میخواند و خیلی با شخصیت و مهربان بود به نام خانم خرسند. این خانم اینقدر مهربان بود که دانش‌آموزان عاشقش بودند.

در دوره دبیرستان دبیری داشتیم بنام آقای شمشیری، ایشان جامعه شناسی درس می‌داد... (بیشتر)

۴
ابراهیم اسدی ، لیسانس علوم اجتماعی/معلم بازنشسته

قبل از اینکه به متدها فکر کنیم و اصرار بر تغییرشان باشد باید به ماهیت و استراتژی نظام آموزشی دقت کنیم و تا آنها اصلاح و تغییر نکند متدها هم اگر تغییر کنند کم اثر و یا بی‌اثر خواهد بود که در نظام آموزشی ایران باید این ماهیت‌ها را بررسی کرد:

  • نظام آموز... (بیشتر)
۷
مهدی صابری منش ، سرپرست برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات - متخصص کدینگ کالا (مهندسی صنایع - تکنولوژی صنعتی، کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی)

بهترین معلم من، جناب آقای جبرائیلی بودن که افتخار نشستن چند ترم کلاس زبان رو در کلاس ایشون داشتم و بهترین استادم هم در دوره ارشد جناب دکتر شکیب بودن که به تمام دانشجویان ثابت کرد، استاد و شاگرد میتونن در کنار تبادل علمی با هم رفیق باشن.

۶
ناشناس

من یک استادی دارم که خیلی ماهر و آگاه هست و مهم‌تر از همه دلسوزه و ساعت‌ها وقت میذاره و به ما آموزش میده (برعکس بعضی استادها) و بهمون انگیزه میده.

۳
👤 Top Contributors