برو به محتوای اصلی

پیشنهاد رستوران

آیا در مورد پیشنهاد رستوران سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره پیشنهاد رستوران بپرس!

علی ورزشی
توسعه دهنده شیرپوینت

حتما در سفر به مشهد یه سری به لیالی لبنان بزنید. شعبه اصلی اون در میدان شهدا و شعبه دومش در وکیل‌آباد هست. پیشنهاد میکنم از دست ندید غذا‌های لبنانی بی‌نظیر این مجموعه رو. تو کل ایران نظیرش به جرات میتونم بگم خیلی خیلی کمه یا اصلا نیست، واقعا ارزش غ... (بیشتر)

پریسا رزازی
کارشناسی ارشد IT -کارشناس توسعه کسب و کار اسنپ تریپ

سوشی شاپ

پریسا رزازی
کارشناسی ارشد IT -کارشناس توسعه کسب و کار اسنپ تریپ

ته چین بار

ناشناس

به دلیل اینکه تبلیغ سوء نشه برای سایر رستورانها (نام رستورانهایی که رفتم و ناراضی بودم رو بیان نمیکنم) اما به شخصه تابحال بین رستورانهای سنتی و فست فودی که تاکنون رفتم و تست کردم بهترین گزینه رستوران محرم بوده.

آشکده دارچین، واقع در خیابان ستارخان، هر روز حلیم و آش داره و واقعا هم کیفیت غذاشون و برخوردشون خوبه. ما که هر موقع هوس بکنیم میریم دارچین.

مرتضی صادقیلر
مسئول توسعه محتوا و مدیر رسانه

میدان تجریش. روبروی پایانه. قبل از ورودی بازارچه حلیم فروشی معرکه‌ای هست. البته عدسی و آش هم داره ولی حلیمش عالیه.

حلیم سید مهدی تجریش
حمیده نجفی
روانشناس بالینی

به نظر من کنزو خیلی عالیه هم فضا و هم غذاش رو دوست دارم هرکس اهل سوشی باشه بهش پیشنهاد میکنم با اینکه گرونه اما ارزشش رو داره حتی سالی یکبار هم که شده.

نیما فیروزآبادی
مهماندار هواپیما

اگر زیاد به خارج از ایران سفر میکنید یا در ایران زندگی نمیکنید احتمالا خیلی سوشی‌های خوبی تا حالا امتحان کردید و جلب رضایت شما در رستوران‌های سوشی تهران کمی مشکله. از بهترین‌های تهران رستوران کنزو هست که قدیمیه و پرتجربه و البته گرون قیمت. کیفیت سو... (بیشتر)

👤 Top Contributors