برو به محتوای اصلی

حریم خصوصی

آیا در مورد حریم خصوصی سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره حریم خصوصی بپرس!

ناشناس

این بروزرسانی‌ها در راستای رعایت الزامات قانون جدید GDPR بوده که Deadline انجام آن تاریخ «۲۵ می» بود. تمام سایت‌های آنلاینی که به افراد داخل اروپا سرویس می‌دهند باید حتما این قوانین را رعایت کنند، در غیر این صورت جریمه‌های سنگینی برای آنها تعیین خو... (بیشتر)

این متن رو دقیقا از کانال @irdevnews کپی کردم:

#تکمیلی - GDPR چیه؟ بر اساس این مقررات تمام شرکت‌هایی که با حریم خصوصی سروکار دارن برای کار در اروپا باید این قوانین رو رعایت کنن، در غیر این صورت جریمه میشن (البته با اعمال این قوانین توسط شرکت‌های فنا... (بیشتر)

سیاوش محمودیان
بنیانگذار جواب‌کو

جهت بهبود جواب‌کو، به مرور زمان ممکن است تغییراتی در این متن ایجاد شود. در این صورت از طریق ایمیل به شما اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

به صورت کوتاه

  1. اطلاعات جمع‌آوری شده از شما. هنگام ثبت نام، از شما اطلاعات محدودی درخواست می‌کنیم تا شما را بهتر بشناسیم و ... (بیشتر)
مسعود قربانی
توسعه دهنده نرم‌افزار

فارغ از مباحث فنی و نوع وبگردی، خیلی مهمه که خود فرد دید لازم از جهت اینکه چه اطلاعاتی را روی اینترنت آپلود می‌کنه داشته باشه. جمله کلیدی وجود داره که هر چیزی روی اینترنت آپلود میکنید به نحوی برای همه قابل دیدن هست. در مجموع حواسمون باید باشه چه اط... (بیشتر)

استفاده از VPN

دلیل استفاده از VPN بیشتر برای ما ایرانیها حکم عبور از فیلترینگ رو دارد اما VPN رو صرفا برای همچین کاری نساختند. VPN رو در همه جای دنیا استفاده می‌کنند مخصوصا استفاده در زمانی که از Public Wifiهای مثل فرودگاه و کافی شاپ و رستوران‌ها ... (بیشتر)

چند توصیه کوتاه:

  1. با تنظیمات حریم خصوصی برنامه‌هایی که بیشترین استفاده را از آنها می‌کنید و یا برنامه‌هایی که بیشترین اطلاعات را از شما در اختیار دارند مانند فیس بوک، بسیار بیشتر آشنا شوید.
  2. از برنامه‌های مدیریت رمز عبور استفاده کنید. فکر می‌کنم... (بیشتر)

صدا و سیما قبلا هم تبلیغات گسترده‌ای در مورد کرم حلزون پخش می‌کرد که بعدها معلوم شد که این محصول مورد تایید هیچ جا نیست و خیلی از پزشکان این محصول و فواید اون رو زیر سوال بردن. رقم کسب درآمد تبلیغاتی این محصول برای صدا و سیما 20 میلیارد تومان بود، ... (بیشتر)

👤 Top Contributors