برو به محتوای اصلی

وبلاگ‌نویسی

آیا در مورد وبلاگ‌نویسی سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره وبلاگ‌نویسی بپرس!

کوتاه اما غنی بهترین مورده چون با در نظر گرفتن تمام جوانب شاید کسی وقت نداشته باشه پست‌های غنی و طولانی رو بخونه.

علی ورزشی
توسعه دهنده شیرپوینت

من هم با نظر آقای محمودیان موافقم و سایت مدیوم رو پیشنهاد میکنم چون واقعا ارزش مقاله‌هاش بالاست و نویسنده‌های خبره‌ای داره و خیلی میتونه تو نوشتن یک مطلب به شما ایده بده این مقاله‌ها و همچنین این که میشه درآمد کسب کنید از انتشار پست‌هایی که به اشتر... (بیشتر)

عباس صادقی
وبلاگ‌نویس و تولیدکننده محتوا

پست‌های غنی و طولانی که همه ابعاد موضوع رو پوشش بده و نیاز به این نباشه که برای تکمیل‌تر کردن اطلاعات توی اون موضوع سراغ وبلاگ‌های دیگه رفت رو بیشتر تمایل دارم که دنبال کنم.

چون خودمم تو حوزه تولید محتوا فعالیت دارم، تجربه نوشتن انواع محتوای خلاصه، ... (بیشتر)

من از سرویس رز بلاگ استفاده میکنم و راضی هستم.

حجت مردانه زاده
بنیان گذار افزونه ها دات کام - طراح و توسعه دهنده سیستمهای متن باز

اساس تولید قالب برای وبلاگ‌ها بر مبنای کدهای html و css هست اما خب چیزی که تفاوت ایجاد میکنید فی مابین سرویس‌های بلاگدهی که از میتونید توی سایت‌های مختلف میتونید ببینیدش که به طور مثال گفته میشه قالب میهن بلاگ/ پرشین بلاگ / بلاگفا و... تگ‌هایی هست ... (بیشتر)

به نظرم یک پزشک۸۴ تنها وبلاگی هست که به معنای واقعی وبلاگ ایجاد شد و وبلاگ ماند و بصورت وبلاگی در حالت فعالیت است. از حیطه خودش خارج نمیشود و در همان ریلی که در اول گذاشته حرکت میکند. باید بهش تبریک گفت.

حجت مردانه زاده
بنیان گذار افزونه ها دات کام - طراح و توسعه دهنده سیستمهای متن باز

به شخصه از بستر بلاگ بیان بسیار بسیار خوشم میاد. با اینکه خیلی قدیمی‌ها و بلاگ‌های بزرگ و نام آشنایی از قدیم وجود داشتند اما این سرویس بسیار خوشآیند من قرار گرفته...

blog.ir۴۶

عباس
ایده پرداز در زمینه تجارت الکترونیک - علاقه‌مند به گردشگری، اسطوره‌شناسی، تاریخ، ادبیات و فلسفه

بستگی به نوع متن داره. اگر متن تحلیل و گزارش جذابی باشه که همراه با عکس، نمودار، جدول و موارد ویژه باشه حتما دوست دارم مطلب بلند و کامل با نتیجه‌گیری باشه (مثل مقالات وبلاگ بی بی سی).

مطالب کوتاه بیشتر برای موارد آموزشی به نظرم مفید هستند. مثل اکثر ... (بیشتر)

حجت مردانه زاده
بنیان گذار افزونه ها دات کام - طراح و توسعه دهنده سیستمهای متن باز

این نکته رو باید مورد توجه قرار بدید که هر سرویس بلاگدهی برای المان‌های مختلف بلاگ؛ از تگ‌های بخصوص خودش استفاده میکنه. اگر فرض رو بر این بذاریم که شما این تگ‌ها رو میدونید و شیوه استفاده‌شون رو هم اطلاع دارید؛ میتونید از لیست زیر سایت‌هایی که دارا... (بیشتر)

👤 Top Contributors