برو به محتوای اصلی

اشتغال

آیا در مورد اشتغال سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره اشتغال بپرس!

نیک ،

به اندازه ظرفیتشون و ظرفیتتون.

۴
میلاد کرمی ، مدیرعامل استودیو استارتاپ لانچری

یکی از راه‌هایی که در کتاب‌های استارتاپی معتبر مطرح شده برای فعال‌سازی اکوسیستم کارآفرینی یک شهر؛ گفته شده که سعی کنید خودتان این کار رو بکنید بدون اتکا به دولت، سازمان‌های محلی و اشخاص.

ما در شهر اصفهان سعی کردیم اسفند 96 اینکارو بکنیم و خداروشکر ب... (بیشتر)

۱۳
حجت مردانه زاده ، بنیان گذار افزونه ها دات کام - طراح و توسعه دهنده سیستمهای متن باز

در هر پیشنهاد و اعمال نظری میبایست به ظرفیت‌های موجود دقیق شد. چرا که اگر به ظرفیت‌ها و امکانات و نیازها توجه نشه یه کار کاملا بی‌هدف و به دور از واقعیت میشه. خیلی از سطوح مدیریتی جامعه به همین شکل اداره شده تا این لحظه و نتیجه مناسبی هم نداشته!

واق... (بیشتر)

۴
مهدی صابری منش ، سرپرست برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات - متخصص کدینگ کالا (مهندسی صنایع - تکنولوژی صنعتی، کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی)

عدم حمایت از سرمایه‌گذاری‌های خصوصی، عدم ثبات اقتصادی و سیاسی، عدم سیستم استخدامی نظام‌یافته، سنگ‌اندازی‌های برنامه‌ریزی شده، کمبود شغل و افزایش نیروی متقاضی کار و عواملی از این قبیل معمولا تمایل به داشتن کار شخصی رو از افراد سلب میکنه، لذا اکثرا ت... (بیشتر)

۱۴

 1- مامور برق، آب، گاز و...
(کسانی که با استفاده از دستگاه‌های سنجش مصرف به منازل مراجعه می‌کنند)

2-  کارکنان آژانس مسافرتی
(برنامه‌ریزی و فروش تورهای مسافرتی و اقامتی برای مشتریان)

3- ناظران پمپ‌های سوخت‌رسان

(نظیر پمپ بنزین و گاز)

4- &n... (بیشتر)

۱۱
عماد ساعدی ، آهنگساز، توسعه دهنده کسب و کار

من نمی‌تونم الان بگم فرصت‌های شغلی محبوب در آینده چی هستند اما می‌تونم حدس بزنم که چه شغلی از بین نمیره و همیشه بهش نیازه. ما همواره نیاز داریم که داستان‌هامون رو روایت کنیم. این کار رو به شکل‌های مختلف انجام میدیم؛ مثل نوشتن، ساختن فیلم، عکاسی، سا... (بیشتر)

۸
مهدی صابری منش ، سرپرست برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات - متخصص کدینگ کالا (مهندسی صنایع - تکنولوژی صنعتی، کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی)

متآسفانه در اکثر سازمانها و بنگاه‌های تجاری امروزی کشور، روابط غیرکاری بیشتر از روابط کاری میتونه ضامن امنیت شغلی باشه. به همین دلیل افراد به دنبال گسترش روابط صمیمانه خودشون با افراد بالادستی هستن. برخی افراد هم ترجیح میدن دارای روابط صمیمانه‌ای ب... (بیشتر)

۸

"بیکاری پنهان" از بارزترین آنهاست که میتوانیم هم اکنون به دستفروشان در مترو نیز اشاره کنیم. گرچه ایجاد هر شغل در هر رشته و زمینه‌ای متفاوت است. برای مثال، در حوزه‌ی مکانیک میتوان به مکانیک خودروهای برقی اشاره کرد. درصنعت فروشگاهی، تمامی فروشگا... (بیشتر)

۶
👤 Top Contributors