برو به محتوای اصلی

مالی

آیا در مورد مالی سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره مالی بپرس!

پاسخمالی
ناشناس

به نظرم که خب هر دو عامل موثر است ولی یک نکته خیلی مهم اینه که قدرت افکار بیشتر است و نتیجه عمل صد درصدی و این یک نکته بسیار ظریف است.

مثلا اگر در زندگی افراد مشهور همچون ایلان ماسک دقت کنید و یا افراد تاثیرگذار داخلی متوجه می‌شوید که این افراد بسیا... (بیشتر)

پاسخمالیچک
ناشناس
  • در هنگام نوشتن متن چک سعی کنید خودتان و با قلم خود متن چک را بنویسید، حتی اگر طرف مقابل مورد اعتماد شما باشد، هرگز اجازه ندهید دیگران متن چک را بنویسند.
  • در قسمت «مبلغ چک» میزان آن را هم به‌صورت ریال و هم تومان بنویسید و همچنین در قسمت «در وجه» سعی ک... (بیشتر)
پاسخمالی

انسان در طول قرن‌های مختلف همیشه به دنبال پیدا کردن راز موفقیت خود بوده، هزاران نظریه‌پرداز درباره راز خوشبختی انسان نظریه دادند و نگاه‌های متفاوتی به راه‌های رسیدن به خوشبختی وجود داشته و هنوز هم دارد ولی حل قطعی این راز همچنان بدون نتیجه باقی مان... (بیشتر)

پاسخمالی
ابراهیم اسدی
لیسانس علوم اجتماعی/معلم بازنشسته

چقدر زیبا دکتر شریعتی می‌نویسد: ... اگر همه انجیل هم تحریف شده باشد این آیه بجای همه آنها کارساز است «.. از راهی نروید که روندگان آن بسیارند، از راهی بروید که روندگان آن اندکند...» این آیه در انجیل می‌گوید باید نوآور باشی، افسانه‌شکن باشی تا جهانت ... (بیشتر)

سهیل نیک‌اندیش
مدیرعامل/کارشناسی مدیریت دولتی/در حال خدمت سربازی

سایت‌هایی که به صورت کیف پول مجازی هستند معمولا درگاه پرداخت هم دارند.

از جمله درگاه‌هایی که بتونید راحت با آنها کار کنید Perfectmoney۲۳ - Webmoney۲۴ - Okpay میباشند.

البته با بیتکوین هم میشه کار کرد ولی ریسکش خیلی بالا هست.

علی ورزشی
توسعه دهنده شیرپوینت

در تکمیل صحبت‌های دوستان اگه اینترنت بانک داشته باشید میتونید فقط برداشت از کارت رو اولا سقف محدودی براش در هر روز مشخص کنید ثانیا اینکه میتونید محدودش کنید به این که از چه کشور‌هایی میشه این بحث تبادلات رو انجام داد مثلا میتونید محدودیش کنید به ای... (بیشتر)

صرف رمز دوم و cvv2 برای انتقال وجه یا خرید اینترنتی کفایت نمیکند، بلکه نیازمند شماره کارت و تاریخ انقضا کارت نیز میباشد.

ناشناس

برای اینکه کسی بتونه خرید اینترنتی کنه و یا اینکه از کارت شما پول برداشت کنه باید شماره 16 رقمی کارت بانکی شما، تاریخ انقضای اون، رمز دوم کارت بانکی و CVV2 رو داشته باشه و اگر یکی از اینها رو نداشته باشه نمی‌تونه برداشت انجام بده و یا اینکه خرید ای... (بیشتر)

شاهین سادات‌ناصری
طراح و توسعه‌دهنده وب

برای اینکه پاسخ حالت شخصی پیدا نکنه، به اشتباهات رایج برای صرفه‌جویی اشاره می‌کنم: 

  1. خرید محصولات و خدمات ارزان؛ اما بی‌کیفیت
  2. پس‌انداز کردن پول، جای سرمایه‌گذاری
  3. پرهیز از تبلیغات کسب و کار برای کاهش هزینه
  4. رانندگی با خودروی فرسوده، جای خرید خودروی ج... (بیشتر)
👤 Top Contributors