برو به محتوای اصلی

بازاریابی دیجیتال

آیا در مورد بازاریابی دیجیتال سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره بازاریابی دیجیتال بپرس!

باسط رستمی
همبنیان گذار نوین توریسم

طبیعتا ابزارهای زیادی وجود داره که هر بازاریابی باید اون استفاده کنه. من خود 5 ابزار پیشرفته و مهم رو همیشه استفاده می‌کنم که در مقاله 5 ابزار کلیدی هر استارتاپ۱۳ می‌تونید مطالعه کنید.

باسط رستمی
همبنیان گذار نوین توریسم

به ابزارها مختلفی نیاز داره توی که هر کسب و کاری بهش دسترسی نداره ولی از تکنیک‌هایی که فراگیر و ساده هستند می‌تونید استفاده کنید. اینجا 10 تکیک حرفهآای بازاریابی عصبی ۱۰رو آوردم امیداورم بهتون کمک کنه. البته امروزه بعضی ابزار دیجیتال خیلی حقایق رو به... (بیشتر)

چاپ و تبلیغات کوثر
چاپ و تبلیغات چاپی

بدون شک نمیتوان در این زمینه جواب قطعی داد که شما حتما باید از این مرحله ورود به این حوزه را شروع کنید. اما به طور کلی تحقیق و بررسی اصول دیجیتال مارکتینگ حرف اول را در ان زمینه میزند. پیشنهاد ما به شما مطالعه مقالات بخش دیجیتال مارکتینگ۶ ایران وب ل... (بیشتر)

حبیب پور

اگر می‌خواهید یک دیجیتال مارکتر شوید، می‌توانید این نوشته را بخوانید :

چگونه دیجیتال مارکتر شویم؟۱۴

سعی کرده با زبان ساده و به صورت سطحی، مهارت‌های موردنیاز رو توضیح بده.

 

اچ.اچ

سئو (SEO) مخفف کلمات Search Engine Optimization و به معنی بهینه‌سازی سایت در کلمات کلیدی خاص برای موتور جستجو می‌باشد و به عملیاتی گفته می‌شود که باعث دیده شدن بهتر وب‌سایت‌ها در نتایج موتورهای جستجو می‌شود در واقع SEO پیش نیاز SEM م... (بیشتر)

رابطه بین بازاریابی اینترنتی و سئو

سئو یا SEO یکی از کانال‌هایی هست که شما میتونید از طریق اون کاربرانی رو برای سایتتون جذب کنین.

بازاریابی اینترنتی میشه گفت که یک سطح بالاتر از SEO هست و کارهای دیگه‌ای مثل بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، بازاریابی محتوا... (بیشتر)

احسان خواجوی
موسس آکادمی دیجیتال مارکتینگ گرشا

دوست عزیز اصطلاح صفر تا صد رایجه اما واقعاً دیجیتال مارکتینگ، صد نداره! هر روز دانش و ابزار و الگوریتم و... جدیدی وارد کار میشه و عملاً هیچ کس نمی‌تونه استاد تمام دیجیتال مارکتینگ باشه!
اما برای یادگیری می‌تونید از آکادمی دیجیتال مارکتینگ گرشا استفا... (بیشتر)

پویا غفاری
بنیانگذار و مدیرعامل فروشگاه اینترنتی مد فیزا

ما نیاز به استراتژی بازاریابی و مخصوصا نیرو یا فریلنسر یا پیمانکاری داریم که این کار رو بر عهده گرفته و بدون اینکه روال کاری تیم ما رو به هم بزنه کار مارکتینگ رو جلو ببره و بهمون گزارش‌های مستمر و واقعی بده! خیلیا اومدن خیلی ادعاها کردن که ال میکنی... (بیشتر)

یا س

برعکس نظر دوستمون، بنظرم وبلاگ‌ها و غیره که نکات رو بیان میکنن (آموزش قطره چکانی) واسه افراد حرفه‎‌ای است که اصل قضیه رو میدونند و نکات رو میخوان یاد بگیرن، نه افراد تازه‌کار. مثلا تصور کنید که برای آموزش ریاضی، یه فرد شروع کنه وبلاگ خوندن و نکات ض... (بیشتر)

👤 Top Contributors